Więcej
  Komentarze
  Zmieńcie może w ogóle cały Wasz serwis na wiadomości z Torunia. Oba miasta mają osobne strony gazety i niech tak zostanie. Nie uszczęśliwiajcie Bydgoszczan na siłę wiadomościami z bardzo nam ,,przyjazdnego'' powiatowego miasta.
  już oceniałe(a)ś
  57
  11
  Kogo interesuje dworzec w Toruniu? Swoją drogą jednak jest to miejsce gdzie można kupić najlepszą rzecz w Toruniu - bilet powrotny do Bydgoszczy.
  już oceniałe(a)ś
  47
  8
  Kogo to obchodzi?? Im bardziej będziecie wmawiać ludziom, że mamy się kochać z miastem obok, tym większy będzie opór i konflikty. Jesteście tak samo sterowani przez Całbeckiego jak TVP Bydgoszcz i Radio PiK- w końcu płaci Wam z naszych pieniędzy za "reklamy i ogłoszenia" Tym samym drodzy redaktorzy, za cenę kilku kliknięć podsycacie nastroje nienawiści między dwoma stolicami tego nieszczęsnego województwa. Co trzeci "artykuł" jest tylko i wyłącznie marną prowokacją.
  już oceniałe(a)ś
  38
  9
  Kiedy chcę się dowiedzieć jakie "wydarzenia" mają miejsce na wsi to wsiadam w samochód i tam jadę. Takie zainteresowanie przejawiam jednak raczej rzadko, ostatnio byłem tam podczas szkolnego rejsu "Ondyną", tak gdzieś w 1977 lub 1978 roku. Do tej pory mi wystarcza i myślę, że kolejnych 40 lat "wytrzymam" bez informacji dotyczących tej zabitej dechami dziury pod Chełmnem gdzie psy dupami szczekają a ostatnie ptactwo zawraca zdjęte trwogą. Publikujcie takie pseudo informacje ze wsi na wiejskim forum - nie zaśmiecajcie miejskiego.
  już oceniałe(a)ś
  23
  2
  NA CH.. MI TA WIADOMOŚĆ!!!!!! NIE POTRZEBUJĘ WIEDZY CO W ZAŚCIANKU SIĘ DZIEJE!!!
  już oceniałe(a)ś
  23
  3
  Jak widzę te wszech panoszące się regipsy to mnie pogina.
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  Znów teraz widzimy kto wam płaci, pseudodziennikarze
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  My bydgoszczanie nie lubimy torunian, gdyż przez 16 lat rządzenia wspólnym województwem dali się poznać z jak najgorszej strony. To megalomanii pełni żądzy władzy, przekonani o swojej wyższości i swojej wyjątkowej inteligencji. Krótko mówiąc to nowobogackie buraki i po co nam o nich czytać? ttp://dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2015/06/ster-na-bydgoszcz-20062015-r.html
  już oceniałe(a)ś
  7
  1