Poseł Paweł Olszewski, szef bydgoskich struktur Platformy Obywatelskiej, w studiu Gdańskiej 27 mówił m.in. dlaczego jego partia przegrała eurowybory. Czy sam ma w tej sprawie czyste sumienie? Czy niektórzy kandydaci z kujawsko-pomorskiej Koalicji Europejskiej pracowali zbyt słabo? Jak będzie wyglądała jesienna lista wyborcza? Czy PO szykuje casting dla kobiet? Czy Teresa Piotrowska i Zbigniew Pawłowicz odejdą na emeryturę? Czy Andrzej Kobiak będzie mógł się skupić na organizacji koncertów? Remigiusz Jaskot pytał też o to, czy Olszewski jest gotów w kampanii wyborczej jeździć po rynkach w miasteczkach w województwie, by rozmawiać z mieszkańcami. Czy poseł PO jest ważniejszy w mieście od Rafała Bruskiego?
Więcej rozmów z serii 'Gdańska 27' na stronie [KLIK] oraz na Facebooku [KLIK].
Więcej
  Komentarze
  Olszewski to wydmuszka! Jak Piotrowska.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ... wychowania i traktowania zwykłych ludzi powinien uczyć się od swojego Ojca.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Olszewski jest cienki jak barszcz i pusty jak puszka po piwie. "Minister" Piotrowska - cwana katechetka po katolickiej szkole, a Pawłowicz? Nieporozumienie. No i mamy bydgoskie p-oselstwo.
  @Didzej007
  Cwana katechetka załatwiła Ci S5 bo do dzisiaj tylko rękę Olszewskiego byś miał.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pamięć krótka, a znacie jakiegoś bydgoskiego ministra , który w pol roku zrobił tyle co Olszewski? Można gościa nie lubić, ale trudno nie zauważyć ze jak ma w rękach polityczne narzędzia to jest skuteczny
  już oceniałe(a)ś
  1
  2