Dlaczego na wielkim bilboardzie wyborczym Tomasza Latosa, kandydata PiS na prezydenta Bydgoszczy, nie ma loga PiS? Dlaczego głosował za ustawą likwidującą bydgoską metropolię? Dlaczego proponuje utworzenie w Fordonie filii urzędu miasta, choć taka działa?
Więcej rozmów z serii 'Gdańska 27' na stronie [KLIK] oraz na Facebooku [KLIK].
Więcej
  Komentarze
  Pan Poseł Latos właśnie pokazał, jak widzi spójność miasta: "Prezydent Bruski wygnał mieszkańców odbierających 500+ na jakieś peryferia. Glinki bodajże." Miło mieszkańcom peryferiów słuchać pana Latosa. Przy okazji panie Pośle, po 500+ jedzie się na Kapuściska. Ale hej, tu peryferia, tam peryferia. Centrum zarządzania Bydgoszczą w przypadku pana Latosa i tak będzie na ŻOLIBORZU.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  W kwestii tego, że inwestycje w ostatnich latach okazały się droższe niż planowano, polecam panu Latosowi zapoznanie się z podstawowymi informacjami gospodarczymi. Inwestycje w CAŁYM KRAJU drożeją i przekraczają zakładane kosztorysy ze względu na dramatyczny wzrost kosztów materiałów oraz rosnące koszty osobowe, w tym rosnące trudności z pozyskaniem jakichkolwiek pracowników. Proszę dać znać, jak Pana oburza wzrost kosztów utrzymania infrastruktury w Bydgoszczy. Oh wait, może to dlatego, że prąd zdrożał o około 50%, bo Minister Energii musi utrzymać nierentowne kopalnie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Trzeba zrobić ogólnopolską akcję i nalepić loga PiSu na banerach ich oszukańczych nie-PiSowskich kandydatów.

  Np. Jakiego.
  @zgryz
  Jakubowski
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bede glosowal na Bruskiego....ale z przykroscia stwierdzam , ze w paru sprawach Latos ma racje....zmarnowano nowy wiadukt tramwajowy do fordonu, az prosi sie aby po obydwu stronach tego wiaduktu bylo po jednym pasie drogowym. Niestety bydgoskim gamoniom z ZDMiKP brakuje wyobrazni i niestety Bruskiemu tez.... Podobnie z Torydem-zgadzam sie ze to lodowisko na miare malego miasta typu Naklo, a nie dla miasta 353tysiecznego.....zobaczycie zreszta jak Bruski chce budowac nowy stadion Polonii....bedzie to jedyny nowy stadion w Polsce bez krytych trybun....wczoraj w Swietochlowicach zaprezentowano budowe stadionu z trybynami, a dzis w identycznym pod wzgledem wielkosci miescie Lublinie.....zbuduja tam tez stadion na 17 tys miejsc z krytymi trybunami....a tradycje i dorobek zuzlowy maja 10krotnie mniejszy niz w Bydgoszczy.....i wiecie co mnie boli? i tak bede musial glosowac na Bruskiego.....
  już oceniałe(a)ś
  3
  3