Dogodna lokalizacja, przy głównej arterii wylotowej z Bydgoszczy w stronę autostrady A1, dodatkowo związana od pół wieku z bydgoską motoryzacją. Najnowsze standardy marki Lexus i filozofia Omotenashi, według której gospodarz powinien zapewnić gościowi niezapomniane doświadczenia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materiał promocyjny
Materiał promocyjny 

Przy Szosie Gdańskiej 23 w Osielsku otwarto właśnie jedyny autoryzowany salon marki Lexus w województwie Kujawsko - Pomorskim.

Salon Lexus Bydgoszcz skomponowany został według najnowszych standardów, w myśl przesłania „Odkryj zachwycające modele Lexusa w spektakularnej przestrzeni". Obiekt umożliwia wyeksponowanie sześciu samochodów Lexus.

Materiał promocyjny
Materiał promocyjny 

Zależało nam na tym, aby nasz salon idealnie wpisywał się w filozofię Omotenashi, zgodnie z którą każdego klienta traktujemy jak gościa we własnym domu. Nasz salon to miejsce, w którym japońska kultura łączy się z japońską technologią. Robimy wszystko, aby spełnić, a nawet przewidzieć potrzeby naszych gościmówi Aleksandra Walder z Grupy Walder, zarządzająca salonem Lexus Bydgoszcz.

Materiał promocyjny
Materiał promocyjny 

Już wkrótce przy salonie powstanie także autoryzowany serwis, obecnie funkcję tę spełnia Toyota Walder Bydgoszcz przy ulicy Fordońskiej 38.

Materiał promocyjny
Materiał promocyjny 

Grupa Walder jest największym, autoryzowanym przedstawicielem samochodów marek Toyota i Lexus w północnej Polsce. Firma istnieje od ponad 30 lat, a w jej skład wchodzą obecnie:

Toyota Chwaszczyno
Toyota Rumia
Lexus Trójmiasto
Toyota Professional Gdańsk
Toyota Grudziądz
Toyota Bydgoszcz
Lexus Bydgoszcz
CLS Walder

Materiał promocyjny
Materiał promocyjny 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej