Grupa Moderator przedstawiła swój najnowszy projekt w Bydgoszczy - to osiedle Ceramika, które powstanie przy ulicy Fordońskiej 19.

Po kolejnych inwestycjach Moderatora: Industrii, Avii, Leszczyńskiego Park czy Symfonii przyszedł czas na coś nowego. Pierwszy etap osiedla Ceramika trafił już do sprzedaży. W jego skład wchodzi 36 mieszkań o metrażach od 35 do 70 m kw. - Dla poszukujących miejsca do prowadzenia własnego biznesu mamy ofertę lokali użytkowych w metrażu dostosowanym do potrzeb. W Bydgoszczy trudno o lepszą lokalizację dla usług niż ulica Fordońska 19. Gabinety lekarskie, centra stomatologiczne czy usługi z branży beauty odnajdą się w eleganckich wnętrzach Ceramiki - zachwala deweloper. 

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej
  Komentarze
  Pani Sandro, gratuluję wspaniałego i wartościowego tekstu o mieszkaniach, czekamy na tekst o chodnikach Betpolu, asfalcie z Kobylarni, Biedronce na starym rynku, Żabce na Mostowej. Może z tych tekstów stworzy pani książkę i wtedy Nike murowana. Od Muratora
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Od wielu miesięcy nie moglem spokojnie spać, gdyż dręczyła mnie zagadka pochodzenia nazwy tego betonowego bloczku przy ohydnej arterii, dla niepoznaki nazwanego 'miniosiedlem'. Teraz mogę już nawet umrzeć spokojnie.
  Dziękuję gazeto, że dla mnie przepisałaś reklamę, taką fajnie głupiutką...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0