Kozacka to nowa inwestycja ECP Developer. Pokazano wizualizacje i podano ceny mieszkań.

Przy ulicy Kozackiej ruszyła budowa nowego bloku mieszkalnego. Inwestycja to projekt deweloperski ECP Developer. W okolicy znajdują się budynek Villa Silentium, Atrium Park i gmach Siedziby Urzędu Dozoru Technicznego.

Kameralny budynek będzie liczył pięć kondygnacji - cztery kondygnacje nadziemne i jedna podziemna. Inwestycja ma składać się z 44 mieszkań, dwu- i trzypokojowych o metrażu od 34 do 62 metra kwadratowego. Lokale mieszkalne posiadać będą balkony, a w części podziemnej powstaną garaże indywidualne i komórki lokatorskie.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Marcin Ręczmin poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Oto żenujące skutki wklejania na stronę GW tekstu opublikowanego na jakimś portaliku ogłoszeniowym i bezmyślnego puszczania w ramach - zapewne - jakiejś kryptoreklamy dla ogłoszeniodawcy.

  Otóż ulica Kozacka, to niewielka gruntówka wciśnięta między cmentarz a siedzibę WORDU i kilka ruder częściowo od lat opuszczonych. Do tego najbliższe sąsiedztwo to Kamienna i Wyszyńskiego. Nie, nie sąsiaduje z siedzibą UDT, bo do niej jest stąd ze 2 kilometry, do Atrium będzie pewnie z kilometr, bo to budynek w miejscu dawnej piekarni na Gajowej, a i to Silentium, to bloczek niedaleko Cichej, tez będzie stąd z kilometr. No ale co tam fakty: copy-paste i pach ?artykuł? gotowy.

  To ja już chyba wolę jakąś sztuczną inteligencje od takiego ?dziennikarstwa?.

  Nazwisko ?autora? tego cudu to też skądś skopiowane?
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  He, może to właśnie sztuczna yntelygencja wypociła te bzdury? :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0