Kozacka to nowa inwestycja ECP Developer. Pokazano wizualizacje i podano ceny mieszkań.

Przy ulicy Kozackiej ruszyła budowa nowego bloku mieszkalnego. Inwestycja to projekt deweloperski ECP Developer. W okolicy znajdują się budynek Villa Silentium, Atrium Park i gmach Siedziby Urzędu Dozoru Technicznego.

Kameralny budynek będzie liczył pięć kondygnacji - cztery kondygnacje nadziemne i jedna podziemna. Inwestycja ma składać się z 44 mieszkań, dwu- i trzypokojowych o metrażu od 34 do 62 metra kwadratowego. Lokale mieszkalne posiadać będą balkony, a w części podziemnej powstaną garaże indywidualne i komórki lokatorskie.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Marcin Ręczmin poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Oto żenujące skutki wklejania na stronę GW tekstu opublikowanego na jakimś portaliku ogłoszeniowym i bezmyślnego puszczania w ramach - zapewne - jakiejś kryptoreklamy dla ogłoszeniodawcy.

  Otóż ulica Kozacka, to niewielka gruntówka wciśnięta między cmentarz a siedzibę WORDU i kilka ruder częściowo od lat opuszczonych. Do tego najbliższe sąsiedztwo to Kamienna i Wyszyńskiego. Nie, nie sąsiaduje z siedzibą UDT, bo do niej jest stąd ze 2 kilometry, do Atrium będzie pewnie z kilometr, bo to budynek w miejscu dawnej piekarni na Gajowej, a i to Silentium, to bloczek niedaleko Cichej, tez będzie stąd z kilometr. No ale co tam fakty: copy-paste i pach ‚artykuł’ gotowy.

  To ja już chyba wolę jakąś sztuczną inteligencje od takiego „dziennikarstwa’.

  Nazwisko ‚autora’ tego cudu to też skądś skopiowane?
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  He, może to właśnie sztuczna yntelygencja wypociła te bzdury? :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0