W niedzielę (29 stycznia) ok. godz. 21 kończy się aukcja okładki naszego magazynu lokalnego. Zwycięzca może się na niej znaleźć sam, z bliskimi, ze współpracownikami. A może pokazać to, co jest dla niego szczególnie ważne.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

LICYTACJA naszej pierwszej strony TUTAJ

Aukcja pierwszej strony naszego tygodnika lokalnego wydawanego w zasięgu całego województwa kujawsko-pomorskiego zakończy się w niedzielę (29 stycznia) ok. godz. 21. Tego dnia przed południem już osiągnęła cenę ponad tysiąca złotych.

Licytacje z poprzednich lat pokazują, że hojność licytujących budzi się w ostatnich chwilach przed zakończeniem aukcji. Wtedy zaczyna się prawdziwa walka o zwycięstwo. Zwyciężamy jednak wszyscy, bo pieniądze z aukcji w całości przekazujemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zwycięzca będzie mógł pokazać się na pierwszej stronie naszego tygodnika. Materiał przygotuje zespół "Wyborczej" - zarówno zdjęcie, jak i tekst. Do udziału w aukcji zachęcał Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy.

Jest szansa, żeby pokazać swoje pasje lub w towarzystwie osób, które odgrywają szczególną rolę - bliskich, przyjaciół, współpracowników. To specjalne wydanie naszego magazynu ukaże się do końca lutego, będzie też zaprezentowane w naszym serwisie bydgoszcz.wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych.

Wskoczcie na pierwszą stronę! Zachęcamy do udziału w licytacji

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej