Do niedzielnego wieczora trwa aukcja pierwszej strony lokalnego tygodnika "Wyborczej". Kto wygra tym razem? Licytacja już się rozkręca.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

TUTAJ możesz licytować pierwszą stronę naszego tygodnika

Jak każdego roku bydgoska "Wyborcza" przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgodnie z naszą tradycją licytujemy pierwszą stronę piątkowego tygodnika lokalnego, który ukazuje się wraz z głównym wydaniem "Gazety Wyborczej".

Zwycięzca licytacji, która zakończy się w niedzielny wieczór będzie zaprezentowany przez naszych dziennikarzy na pierwszej stronie. Można pokazać się samemu, można z bliskimi, współpracownikami, przyjaciółmi.

Historia naszych aukcji pokazuje, że tempa nabierają w ostatnim momencie. Jednak już teraz oferta jest przebijana przez kolejne osoby. Im większą sumę uzyskamy, tym lepiej dla naszej zbiórki, z której na WOŚP przeznaczamy całą uzyskaną kwotę.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem