Rozpoczynamy coroczną akcję, w której wylicytować można obecność na pierwszej stronie naszego tygodnika regionalnego w całym województwie kujawsko-pomorskim.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zasady naszej akcji są niezmienne już od trzech edycji. Dziś rozpoczynamy aukcję, dzięki której można zostać pozytywnym bohaterem naszej okładki. Tak jak Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy, który zachęca do licytacji.

AUKCJA piątkowej okładki naszego tygodnika pod adresem wyborcza.pl/wosp

– Będzie mi bardzo miło, jeśli mój wizerunek zachęci kogoś do pomagania – mówi „Wyborczej" muzyk, który sam WOŚP wspiera od wielu lat. – Znam przypadki ludzi, którzy byli zapiekłymi wrogami Orkiestry i Jurka Owsiaka. Tymczasem, gdy życiowo zostali dotknięci przez choroby i rozmaite dolegliwości, musieli skorzystać z naszego sprzętu.

ROZMOWA z Adamem Nowakiem o WOŚP, pomaganiu i naszej aukcji

Aukcja potrwa do 29 stycznia. Osoby, które wygrają, będą mogły pokazać się na „jedynce" – zaprezentować siebie, swoich bliskich, swoją firmę, swoją pasję czy ulubione zakątki w mieście. Licytacje pierwszych stron odbywają się pod hasłem „Stwórz razem z nami pierwszą stronę tygodnika lokalnego »Gazety Wyborczej«". A to dlatego, że artykuły i zdjęcia powstaną we współpracy z dziennikarzem i fotoreporterem. Trzymamy się określonych zasad, które prezentujemy poniżej.

Zasady publikacji 

1. Materiał zostanie stworzony we współpracy z lokalną redakcją „Gazety Wyborczej"; tekst, fotografie itp., składające się na materiał, podlegają akceptacji redakcji i zwycięzcy aukcji.

2. W materiale nie mogą się pojawić przekazy noszące znamiona niezgodnej z prawem reklamy.

3. Materiał nie może być niezgodny z linią programową redakcji „Gazety Wyborczej".

4. W materiale nie mogą się pojawić przekazy mogące naruszyć prawo, dobre obyczaje lub prawa czy dobra osobiste osób/podmiotów trzecich.

5. Materiał musi spełniać standardy obiektywizmu.

6. Planowany termin publikacji – luty 2023 r.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem