Policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Śródmieście opublikowali wizerunek 70-latka z Osielska, który nie wrócił do domu. - Prosimy o kontakt tych, którzy wiedzą, gdzie jest mężczyzna - zapelowali.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Piotr Dzikowski ma 70 lat. Mieszka w Osielsku. W czwartek (22 grudnia) opuścił dom i słuch po nim zaginął. Zaniepokojona rodzina powiadomiła policję, a policjanci uznali, że należy czym prędzej rozpocząć akcję poszukiwawczą. 

Wiadomo, że mężczyzna może poruszać się citroenem saxo koloru srebrnego o numerach rejestracyjnych CBY 7354F. Może mieć problemy z orientacją co do czasu i miejsca.

Mężczyzna ma 176 cm wzrostu, siwe włosy i wąs. - 70-latek ubrany był w brązową kurtkę, czerwoną bluzę z kapturem, ciemne spodnie dresowe, buty trekkingowe koloru jasnobrązowego - podali policjanci.

Oglosili, że z informacjami o poszukiwanym mężczyźnie należy zgłaszać się do komisariatu policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub dzwoniąc pod nr tel. 47 751 11 59 albo na numer alarmowy 112.

W godzinach przedpołudniowych policjanci powiadomili, że mają informacje o zaginionym, a jego życiu ani zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem