Bydgoska policja oficjalnie ogłosiła poszukiwania 10-letniego chłopca. Wcześniej na własną rękę szukała go rodzina. Późnym wieczorem nadeszła dobra informacja.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W piątkowy wieczór komisariat policji Bydgoszcz-Błonie wydał komunikat o poszukiwaniach 10-letniego Janka. Chłopiec w piątek rano wyszedł do szkoły. Nie dotarł do niej. Do godzin wieczornych nie wrócił do domu i rodzina nie miała o nim żadnej informacji. 

Informację o poszukiwaniach Janka bardzo szybko rozeszły się po mediach społecznościowych. Późnym wieczorem okazało się, że udało się odnaleźć chłopca. -  Znalazł się cały i zdrowy. Dziękuję za chęć pomocy wszystkim - napisała matka dziecka.

Policja zwraca uwagę, że w przypadku zaginięcia dziecka bardzo ważne jest szybkie rozpoczęcie poszukiwań. Rodzice powinni niezwłocznie powiadomić najbliższy komisariat. 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem