Anatol Szawejko, wieloletni fizjoterapeuta Pałacu Bydgoszcz, walczy z rakiem mózgu. Potrzebne są pieniądze na profesjonalną rehabilitację.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Anatol Szawejko w sezonach 2003-2006 był fizjoterapeutą w Astorii Bydgoszcz, a teraz od wielu lat był związany z Polskimi Przetworami Pałacem Bydgoszcz. W 2021 roku u Szawejki zdiagnozowano raka mózgu. Mężczyzna przeszedł operację. - To wielu osobom może wydawać się niemożliwe, ale Anatol żyje i walczy - piszą organizatorzy zbiórki i dodają: - Anatol to człowiek, któremu musimy pomóc wrócić do zdrowia. Dobrze znany w gronie sportowców oraz osób borykających się z różnymi problemami zdrowotnymi, zawsze chętny do pomocy - teraz potrzebuje naszej pomocy i wsparcia finansowego.

ARKADIUSZ WOJTASIEWICZ

Zebrana kwota zostanie przeznaczona na profesjonalną rehabilitację, która pomoże Anatolowi Szawejce wrócić do normalnego życia. 

Zbiórkę można wesprzeć tutaj

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem