Właścicielu, odezwij się! - apeluje Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy do człowieka, który pozwolił na to, aby jego pies potrzebujący opieki samotnie tułał się po ulicach miasta.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Buldożka francuska zauważona została w lesie przy ul. Glinki. Błąkała się najwidoczniej od długiego czasu. Jest bardzo wychudzona - dosłownie można policzyć jej żebra.

Po przewiezieniu do Schroniska dla Zwierząt na Osowej Górze została dokładnie przebadana przez weterynarza. Okazało się, że cierpi na schorzenia neurologiczne. 

- Staramy się, by przyjęła choć trochę pokarmu dla rekonwalescentów. Podajemy jej kroplówki. Poddana jest dalszym badaniom i hospitalizacji - informuje Schronisko dla Zwierząt. Wiadomo, że trzeba będzie dokonać diagnozy pod kątem wykluczenia nowotworu mózgu.

Schronisko prosi każdego, kto poznaje tego psiaka i może udzielić o nim informacji o bardzo pilny kontakt telefoniczny - 512 282 853.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem