Ostatnie godziny naszej wyjątkowej licytacji, której zwycięzca zostanie pozytywnym bohaterem pierwszej strony Tygodnika Bydgoszcz "Gazety Wyborczej". Pieniądze wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jest już naszą tradycją, że na aukcję WOŚP wystawiamy coś, czego kupić nie można za żadne pieniądze - zdjęcie na pierwszej stronie piątkowego Tygodnika Bydgoszcz "Gazety Wyborczej". Wykona je nasz fotoreporter, a okładka ukaże się nie tylko z papierowym wydaniem w kioskach, ale także pokażemy ją w naszym portalu. Można na okładce wystąpić w pojedynkę, można z partnerem czy partnerką życiową, rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami czy ulubionym zwierzakiem.

Dajemy też możliwość opowiedzenia o tym, co jest dla bohatera naszej okładki wyjątkowo ważne: ludziach, miejscach, emocjach. Oczywiście nie można szerzyć treści, które są sprzeczne z ideami otwartości, tolerancji czy zwykłej ludzkiej życzliwości dla innych. 

Licytacja na WOŚP. Zostań bohaterem naszej okładki

W tym roku licytujemy naszą okładkę po raz trzeci. Za pierwszym razem kwotą 3200 zł wsparli WOŚP za naszym pośrednictwem para bydgoskich hotelarzy i restauratorów: Joanna oraz  Janusz Franczakowie. Przed rokiem kwotą 1675 zł aukcję zwyciężyła Anna Wydrzyńska, wiceprezeska bydgoskiej firmy AWZ Deweloper. 

W tym roku licytacja zaczęła się od razu mocnym akcentem. Już w pierwszych jej dniach udało się przekroczyć 1000 zł. Jednak licytujący nie czekają z deklaracjami swojej ceny do ostatniego momentu. Na pięć dni przed zakończeniem aukcji udało się przebić 2000 zł. Obecna cena to 7099 zł, choć w każdej chwili może zostać podbita.

TUTAJ SPRAWDZISZ aktualną cenę okładki Tygodnika Bydgoszcz "Wyborczej"

Licytować można do niedzieli (30 stycznia). Po godz. 21 okaże się, jaką cenę w tym roku udało się nam wspólnie uzyskać. 

Przypomnijmy, że w tym roku WOŚP gra po raz 30. Tym razem pod hasłem "Przejrzyj na oczy" zbierane są pieniądze na sprzęt wspomagający okulistykę dziecięcą. 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem