Anna Wydrzyńska z rodzicami, Joanna i Janusz Franczakowie to zwycięzcy poprzednich edycji naszej nietypowej licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możesz nie tylko pokazać się na pierwszej stronie, ale opowiedzieć też o tym, co dla Ciebie ważne.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

To jest wyjątkowa edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz 30. dobrzy ludzie, pełni empatii, wrażliwości na cierpienie innych wspomagają osoby chore. Tym razem chodzi o zapewnienie diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Wspieramy razem WOŚP 2022. Licytacja naszej okładki 

Zgodnie z naszą tradycją proponujemy Wam, Szanowne Czytelniczki i Szanowni Czytelnicy, nietypową aukcję. Jej zwycięzca będzie mógł nie tylko pokazać się na okładce Tygodnika Bydgoszcz „Gazety Wyborczej", ale również opowiedzieć o tym, co dla niego ważne, na naszych łamach. Materiał zostanie stworzony we współpracy z naszymi dziennikarzami i fotoreporterami.

Można opowiedzieć o sobie, swoich pasjach czy firmie. Można pokazać ukochane osoby, zwierzęta, miejsca. Cokolwiek, oby tylko nie było zakazaną prawem reklamą i nie stało w sprzeczności z zasadami życia społecznego.

TUTAJ możesz wziąć w niej udział. Nie czekaj, podbij cenę

Licytacja już się rozpoczęła i potrwa do 30 stycznia. 

Przed rokiem naszą aukcję zwyciężyła Anna Wydrzyńska, wiceprezeska bydgoskiej firmy AWZ Deweloper. Wtedy uzyskaliśmy 1675 zł. Liczymy, że podczas 30. edycji WOŚP uda się przekroczyć tę kwotę.

Natomiast wcześniej na naszej okładce znaleźli się Joanna i Janusz Franczakowie, hotelarze i restauratorzy. Dzięki nim WOŚP mogła dołożyć do zakupu sprzętu medycznego 3200 zł.

Akcja prowadzona jest we wszystkich redakcjach lokalnych „Wyborczej". Rekordzistą licytacji w 2021 roku była Warszawa, gdzie bohater okładki wsparł WOŚP kwotą 9,5 tys. zł, na drugim miejscu znalazła się Łódź – 6,9 tys. zł, a na trzecim Gdańsk – 6,5 tys. zł. Dlaczego nie pokazać, że w Bydgoszczy ludzie nie są wcale mniej hojni?

Z aukcji „Zostań bohaterem naszej okładki" we wszystkich miastach zebraliśmy prawie 65 tys. zł. Ponad 100 tys. przyniosły dodatkowe licytacje. W tym roku będą to: spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem, prenumerata Wyborcza.pl na 100 lat w najwyższym pakiecie – Klubowym oraz specjalny egzemplarz książki „Wybór" Anne Applebaum i Donalda Tuska z dedykacją autorów.

Czekamy na Was! Licytacja na stronie wyborcza.pl/WOSP.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem