Natalia Szroeder, Margaret, Natalia Przybysz czy Maria Peszek - to tylko część artystek, które już niedługo wystąpią w bydgoskiej hali Łuczniczka. Women's Voices Bydgoszcz Festival zapowiada się niezwykle ciekawie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Festiwal odbędzie się 9-10 października w bydgoskiej hali Łuczniczka. Na Wysokie Obcasy Stage w ciągu dwóch dni zaśpiewają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. 

Pierwszego dnia wystąpią Paulina Przybysz, Natalia Szroeder, Hela Me Ry, Zalia, Shyness! i Maria Peszek. Dzień później zaśpiewają: Ania Karwan, Margaret, Brodka i Natalia Przybysz.  

Line-up Women's Voices Bydgoszcz Festival
Line-up Women's Voices Bydgoszcz Festival  Fot. grafika własna

Na zakończenie wydarzenia w Łuczniczce odbędzie się specjalny koncert "Women's Voices Girl Power", podczas którego będzie można usłyszeć: Paulinę Przybysz, Rosalie, Margaret, Anię Karwan, Monikę Borzym i Kasię Lins. Women’s Voices to nie tylko scena i koncerty. Na festiwalowiczów czekać będą też m.in. strefa spotkań "Od Nowa" inspired by Answear.com z cyklem rozmów/dyskusji/wywiadów, do której zaproszone zostały psycholożki, artystki, pisarki i aktywistki. Nie zabraknie też strefy mody. 

Program Festiwalu:

SOBOTA, 9 października

17.00 Paulina Przybysz

18.30 Natalia Szroeder

19.45 Hela Me Ry

20.30 Zalia

21.30 Shyness! 

23.00 Maria Peszek

NIEDZIELA, 10 października

17.00 Ania Karwan,

18.30 Margaret,

20.00 Brodka

21.30 Natalia Przybysz

23.00 Koncert "Women's Voices Girl Power": Paulina Przybysz, Rosalie, Margaret, Ania Karwan, Monika Borzym i Kasia Lins.

Women's Voices w Bydgoszczy. Gdzie kupić bilety?

Wszystkie bilety zakupione na sierpniowy termin Festiwalu utrzymują ważność. Wejściówki można też kupić za pomocą platformy Empik Going lub eBilet.pl

Organizatorem wydarzenia są Agora SA i Wysokieobcasy.pl, a współorganizatorem Miasto Bydgoszcz. Tegorocznej edycji festiwalu Women’s Voices patronuje Answear.com. Partnerem głównym tej edycji festiwalu jest również Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Partnerami są natomiast: Perła Browary Lubelskie, Instax FujiFilm, LEK-AM, On Lemon.

Bieżące informacje na temat wydarzenia można znaleźć na profilu Women’s Voices na Facebooku.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jeśli na Męskie Granie zapraszane są kobiety (i jest to super pomysł), to dlaczego Women's Voices to impreza wykluczająca mężczyzn? Walczycie panie o równość, ale tylko taką, która jest dla was korzystna?
  już oceniałe(a)ś
  2
  3