Pierwsza strona bydgoskiej "Wyborczej" wylicytowana za 1675 zł. Pieniądze w całości przekazane zostaną na zakup sprzętu medycznego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W ramach 29. Finału WOŚP postanowiliśmy udostępnić okładkę osobie, która wylicytuje ją na naszej aukcji. Oczywiście cała kwota przekazana zostanie na zakup sprzętu medycznego dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Cena okłądki już kilka dni temu przekroczyłą tysiąc złotych. Wczoraj do ostatniej chwili była przebijana przez licytujących, aby ostatecznie zatrzymać się na kwocie 1675 zł. 

Na razie nie będziemy ujawniać, kto został zwycięzcą naszej aukcji. Przypomnijmy, że zgodnie z obeitnicą będzie mógł opowiedzieć o sobie, swoich pasjach, o tym, co jest mu szczególnie bliskie na naszych łamach, a jego zdjęcie zdobić będzie pierwszą stronę naszego piątkowego wydania tygodnikowego.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem