Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W Dobromierzu (gmina Nowa Wieś Wielka) peugeot uderzył w bok pociągu towarowego na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Samochód został doszczętnie zniszczony. Do wypadku doszło przed godz. 7.30. Według pierwszych informacji strażaków z OSP Brzoza za kierownicą siedziała 31-letnia kobieta. Wyszła z auta o własnych siłach, ratownicy przenieśli ją do pobliskiego domu, później została odwieziona na badania.

Mniej więcej w tym samym czasie doszło do wypadku na drodze krajowej nr 25 Bydgoszcz–Inowrocław. Na śliskiej, ośnieżonej drodze auto wypadło z trasy i wjechało  do rowu. – Po zderzeniu z ciężarówką – precyzuje Piotr Wicher, dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. Samochód osobowy prowadziła kobieta, świadkowie wypadku pomogli jej wyjść z pojazdu. Wprowadzono ruch wahadłowy, a utrudnienia mogą potrwać ok. dwóch godzin.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.