Po raz piąty zorganizowaliśmy akcję "Choinka Dobroczyńców". Dzięki mecenasom pomożemy Hospicjum Domowemu dla dzieci Sue Ryder.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zasada jest prosta - firmy albo osoby prywatne ozdabiają świąteczne drzewko bombkami, wpłacając za to pieniądze. Dzięki temu wspierają tego, dla kogo choinkę postawiliśmy.

Pierwszą akcję zorganizowaliśmy w 2016 r. Wtedy wsparliśmy małą Amelkę i jej mamę, które ucierpiały po wybuchu gazu. Później beneficjentkami były Iza, Maja i Julitka. W tym roku postanowiliśmy pomóc większej liczbie podopiecznych Hospicjum Domowego dla dzieci Sue Ryder.

W tej idei wsparli nas: Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM, Supravis, Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”, Am Group, Uni-Car, Envio Group Poland, Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa, CDI Konsultanci Budowlani, Administracja Domów Miejskich, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, KIA Makarewicz.

Darczyńcom z serca dziękujemy. Im, i wszystkim czytelnikom, życzymy zdrowych i - mimo przeciwności - radosnych Świąt oraz pogody ducha.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem