W Stopce koło Koronowa na drodze krajowej nr 25 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. Nie udało się go uratować. NIe żyje również kierowca osobówki.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

[TEKST AKTUALIZOWANY]

Do tragedii doszło w niedzielę przed godz. 5. W Stopce koło Koronowa na zakręcie drogi krajowej nr 25 w wypadku uczestniczyli motocyklista i kierowca osobówki. O tej porze droga była kompletnie pusta, lecz mokra z powodu nocnego deszczu.

Strażacy, którzy pojawili się na miejscu, poinformowali o ofierze śmiertelnej - był nią motocyklista. - W samochodzie osobowym nikogo nie było - relacjonowali. Prawdopodobnie kierowca w szoku opuścił auto. Policjanci znaleźli martwe ciało kilkadziesiąt metrów od miejsca wypadku.  

Po kilku godzinach od wypadku policjanci przedstawili szczegóły zdarzenia. Skuter prowadził 50-latek. Fordem mondeo jechał 27-letni kierowca. Policjanci nie wykluczaja, że przyczyną śmierci młodego człowieka było samobójstwo.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem