Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Do pierwszego przestępstwa doszło 21 maja 2019 roku w godzinach 20.10-23.15 na stacji paliw przy ulicy Kujawskiej. Tam sprawcy ukradli alkohol. Natomiast przy ulicy Konopnickiej włamali się do jednego z lombardów i ukradli znajdujące się na wystawie sprzęty.

Policja poszukuje sprawców kradzieży i włamania

Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie. – Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami – mówi Przemysław Słomski z biura prasowego bydgoskiej policji.

Jeśli ktoś wie, kim są osoby na zdjęciach i filmie, może przekazać te informacje osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 52 525 53 26, a także całodobowo pod numerami 52 525 52 60 lub 112.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.