Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

„Potrzebna pomoc. Skradziono porsche 911 z 1991 roku (generacja 964), auto zniknęło z garażu około trzeciej w nocy 30 stycznia” – informację tej treści wraz ze zdjęciami samochodu zamieszcza na Facebooku bydgoszczanin Kuba Drzewiecki, który stracił ukochane auto.

A dowiedział się o tym szybko od policjantów, bo złodziej tuż po kradzieży spowodował kolizję i zgubił tablicę rejestracyjną o numerze C9JAN11. – Dzięki temu mogliśmy błyskawicznie dotrzeć do właściciela – wyjaśnia policja.

W kolizji na wysokości ul. Jagiellońskiej 70a ucierpiał też inny samochód. Rabuś zdołał odjechać z miejsca zdarzenia. Poszkodowany bydgoszczanin oprócz zdjęć swojego porsche prezentuje też pojazd uszkodzony przez złodzieja. Prosi o kontakt tych, którzy mogą pomóc w znalezieniu auta.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.