Wszyscy chcemy oczywiście pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Mamy więc pomysł, który na pewno się spodoba. Wystawiamy na licytację miejsce na okładce naszego piątkowego Magazynu Bydgoszcz. Wczoraj kosztowało 999 złotych. Dajcie więcej, bo warto.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W niedzielę 27. Finał WOŚP. Cel jest znany – w tegorocznej edycji Orkiestra Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Akcję wesprzeć można w różny sposób – nie tylko wrzucając pieniądze do puszek wolontariuszy. Na Allegro ruszyły już internetowe aukcje. I my mamy pomysł, jak wspomóc leczenie chorych dzieci. Oddajemy najbardziej prestiżowe miejsce na łamach lokalnej „Wyborczej”.

W aukcji „Wyborczej” licytować można od dwóch dni. - TUTAJ

O zdjęcie na okładce walczy obecnie sześciu chętnych. W czwartek, tuż przed wysłaniem tego numeru Magazynu Bydgoszcz do druku, uzbieraliśmy w ten sposób na rzecz WOŚP już 999 zł. Zbiórka kończy się we wtorek o godz. 24.

Można się znaleźć w tym samym miejscu co dzisiejszy bohater okładki – Leszek Jakubowski. Z Orkiestrą Owsiaka jest od samego początku. Przy bydgoskich finałach WOŚP pomaga od 17. roku życia. Ale już za tydzień na okładce może być Twoje zdjęcie. Na okładce możesz znaleźć się sama bądź sam, ze swoimi bliskimi, współpracownikami, a nawet z czworonożnym pupilem. Ty wybierzesz. Fotoreporter ‘Wyborczej” wykona zdjęcie, które dostaniesz na pamiątkę wraz z oprawioną pierwszą stroną naszego magazynu. Jeśli zwycięzca będzie chciał, może również na naszych łamach opowiedzieć o sobie i o tym, dlaczego warto pomagać. Dodatkowo niezwykłą okładkę promować będą lokalne rozgłośnie radiowe i media społecznościowe.

W ciągu poprzednich 26 finałów Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny ponad 951 mln zł. Hasło tegorocznego to „Gramy dla dzieci małych i bez focha”. Celem – pozyskanie pieniędzy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych – lecznic z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takich, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem