Tereny nad Brdą kuszą inwestorów. Mieszkania budują nie tylko bliżej centrum, ale też np. przy torze regatowym w Brdyujściu, gdzie wkrótce ruszy budowa przystani jachtowej i nowego hangaru na łodzie wraz z trybuną.

Nieruchomość przy ul. Witebskiej 6 w Bydgoszczy ma swoją stronę internetową, profil na Facebooku i Instagramie. Reklamowana jest jako „działka inwestycyjna na sprzedaż”. – Usytuowana w spokojnej dzielnicy wzdłuż brzegu Brdy, na której to rozwija się bydgoskie żeglarstwo – czytamy. Parcela, do której należy 150 m linii brzegowej ma ciekawą historię – znajdują się tu pozostałości dawnej willi wzniesionej na planie prostokąta w stylu eklektycznym. W narożniku budynku od strony ulicy została wzniesiona baszta alkierzowa, w której mieściła się niegdyś kręta klatka schodowa. Od północy rozciągał się widok na park. Przed posesją dawniej stała fontanna, natomiast z tyłu były schody prowadzące wprost do wody. Oko cieszył też ogród kwiatowy.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Mikołaj Chrzan poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pomyślcie wreszcie o sztolniach pomiędzy Brdą a Zalewem Koronowskim.
  @MaciejC
  Co masz na mysli?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0