Przy ulicy Filtrowej Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM buduje nowe osiedle mieszkaniowe o barwnej nazwie "Tęczowe Osiedle". Część mieszkań jest już gotowa.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

SIM wznosi kompleks dziesięciu budynków nawiązujących kolorystyką do barw tęczy. Infrastruktura wewnątrz osiedlowa będzie swoją kolorystyką je uzupełniała. W ofercie znajdują się mieszkania już od 31 m kw z dwoma pokojami. Ciekawym rozwiązaniem są m.in. mieszkania dwupoziomowe, które kupić można również w niewielkich metrażach - już od 38 m kw. W pierwszym budynku dominuje barwa niebieska. W czteropiętrowym budynku z trzema klatkami schodowymi wyposażonymi dodatkowo w windy znalazło się 60 mieszkań. Ze względu na ciekawy projekt ostatniej kondygnacji, szczególnie ciekawe są te z antresolami.

W budynku F-11 znajda się unikalne mieszkania dwupoziomowe z systemem inteligentnego domu. Tutaj dostępne będą mieszkania o dużych metrażach od 75 do 126 m kw.

W budynkach, z akcentami kolorystycznymi utrzymanymi w kolorach żółtym, pomarańczowym, czerwonym, fioletowym i zielonym znajdą się też garaże w podpiwniczeniu, a teren osiedla zostanie ciekawie zaaranżowany zielenią, małą architekturą, miejscami do zabawy dla dzieci i wypoczynku.

"Tęczowe Osiedle" jest dobrze skomunikowane z centrum Bydgoszczy. Dojazd zabiera nie więcej niż 10 minut samochodem, autobusem kwadrans.

Przystanki autobusów linii 71 i 61 znajdują się w odległości 300 metrów od inwestycji. Linie 83 i 51 w odległości 50 m i 200 m. Korzystać tez można z linii 58 i autobusów nocnych 34N.

Autobusy linii 51 i 58 dowożą do węzłów przesiadkowych przy rondzie Grunwaldzkim i rondzie Jagiellońskim oraz do centrum, linia 71 dowozi do węzłów przesiadkowych przy rondzie Grunwaldzkim i dworcu PKP oraz dalej ulicami Mickiewicza, Powstańców Wielkopolskich na Bartodzieje do ulicy Morskiej, linia 61 dowozi do Kapuścisk przez rondo Grunwaldzkie, linia 83 do Fordonu na osiedle Tatrzańskie przez ul. Kamienną.

W pobliżu znajdują się szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy. Sąsiedztwo terenów leśnych i Brdy zapewni mieszkańcom miejsce do spacerów i rekreacji. W pobliżu znajdują się atrakcyjne trasy rowerowe prowadzące w kierunku Wojnowa, Myślęcinka i Koronowa. Zapoznaj się z ofertą mieszkań na www.sim.bydgoszcz.pl

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Aleksandra Sobczak poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem