Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Drugi sklep TK Maxx w Bydgoszczy to aż 1747 m kw, na których znaleźć będzie można nie tylko najnowsze wiosenne trendy, ale również ponadczasowe klasyki, takie jakie trencze, kurtki skórzane czy lekkie płaszcze. Nie zabraknie też markowych butów i modnych akcesoriów pełnych wiosennych barw. Pod jednym dachem znajdą się ubrania damskie, męskie i dziecięce, a także obuwie. Obok ubrań i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci, będzie można znaleźć też kosmetyki oraz produkty do domu. Wszystkie w okazyjnie niskich cenach. TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór kolekcji największych światowych marek - wszystko w cenach do 60 proc. taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. W odróżnieniu od innych sklepów modelu off-price, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji.

Jak mówi Monika Rykowska, kierownik sklepu TK Maxx w Zielonych Arkadach: - Po sukcesie otwarcia pierwszego sklepu TK Maxx w Parku Handlowym Batory i niezwykle ciepłym przyjęciu naszej marki w Bydgoszczy, chcieliśmy dać mieszkańcom jeszcze więcej okazji do zakupu markowych perełek. Wszystkie nasze lokalizacje są systematycznie zaopatrywane, dlatego w obu bydgoskich sklepach mieszkańcy będą mogli znaleźć wiele różnych niespodzianek - opowiada.

Jutro na klientów nowego TK Maxx będą czekały liczne atrakcje, m.in. konkurs "Czerwony Wieszak", który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach, 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości Karty Upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz 700 złotych.

Klienci marki będą mogli skorzystać też ze specjalnie przygotowanej na tę okazję GIFbudki, w której będzie można zrobić sobie zabawne gify, czyli animacje przygotowane z kilku zrobionych wcześniej zdjęć.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.