Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Działkę o pow. 6 tys. m kw. kupiła firma Rodźko Development. W maju ubiegłego roku inwestor otrzymał pozwolenie na rozbiórkę straganów. - Plan zagospodarowania przestrzennego zakłada, że powinny tam stanąć budynki wielorodzinne i usługowe. To okolica dobrze skomunikowana, w centrum miasta. Myślę, że jeśli staną tam domy mieszkalne, chętnych na lokale nie będzie brakowało - zapowiadał wówczas Mariusz Rodźko.

Dziś inwestor ma już w sprzedaży mieszkania wyposażone w klimatyzację czy nowoczesne technologie. - Każde z mieszkań na Osiedlu Nowoczesnym, wyposażone zostanie w system inteligentnego zarządzania, poprawiający komfort codzienności. Poprzez aplikację mobilną, będzie można sterować ogrzewaniem, klimatyzacją, oświetleniem oraz napięciem w gniazdach - także będąc poza domem. Dzięki temu rozwiązaniu, nie musisz się już martwić o pozostawione żelazko czy włączone światło - informuje inwestor.

Pięciokondygnacyjny budynek charakteryzować się też będzie wysokim standardem części wspólnych. - Na ostatniej kondygnacji naszej inwestycji, znajdują się dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 52-106 m kw. W części z nich pozostawiamy puste przestrzenie, oferując usługę własnej aranżacji układu apartamentu - opowiada inwestor. Ci którzy kupią mieszkania na niższych kondygnacjach, mogą wjechać windą na jeden z trzech ogólnodostępnych tarasów na dachu. Na parterze budynku znajduje się 15 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 547 m kw.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.