W powiększonej Galerii Pomorskiej otwierają się nowe sklepy. Pierwszy w Polsce salon w centrum handlowym przy ul. Fordońskiej otwiera marka odzieżowa Maurizio Benttoni.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Maurizio Benttoni to nowa, polska marka odzieżowa, która pierwszy salon otworzy właśnie w Galerii Pomorskiej. Sklep będzie oferował odzież i dodatki własnego projektu i wykonania. Salon nowej marki zajmie w Galerii Pomorskiej ponad 50 m kw. powierzchni najmu. Otwarcie nastąpi w pierwszym kwartale przyszłego roku.

- Cieszymy się z tego, że pierwszy sklep marki Maurizio Benttoni powstanie właśnie w Galerii Pomorskiej. To dowód na to, że nasza Galeria po rozbudowie dołączyła do grona centrów handlowych, w których wyznaczane są trendy i wprowadzane są niecodzienne nowości - mówi Teresa Kudrycka, dyrektor Galerii Pomorskiej. Po zakończeniu rozbudowy nie spoczęliśmy na laurach, chcemy nieustannie pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów i takie są właśnie nasze plany na najbliższe miesiące

Od kilku dni dla klientów centrum dostępna jest także nowa, elegancka kawiarnia Coffee House. Swoje podwoje otworzył także zmodernizowany i rozbudowany salon Apart (blisko 110 m kw.), a umowę z Galerią przedłużyła również marka jubilerska W. Kruk (110 m kw.).

W pierwszym kwartale 2016 roku otwarte zostaną salony nowych marek w Galerii Pomorskiej - C&A, Deichmann i Filippo. Zbiegnie się to także z otwarciem odświeżonego i powiększonego salonu Big Star.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Maurizio Benttoni - bosz ... co za nazwa, bardzo polska ...
  już oceniałe(a)ś
  14
  2
  News z doopy : / Co z wami jest?! Ahaaaaa zapomniałem. Zamykają oddział bydgoszcz.gazeta Smuteeeczeeek buahahaha
  już oceniałe(a)ś
  11
  6