W czwartek cukiernia Staropolska otworzyła nowy sklep firmowy na Gdańskiej, vis a vis zamkniętego McDonalda. Oprócz pieczywa, ciast i tortów można tu kupić kanapki, wypić dobrą kawę, a niedługo również zjeść pizzę.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W kamienicy przy ul. Gdańskiej 29 w lokalu na parterze od kilku tygodni trwał generalny remont. W przeszłości w tym miejscu działała cukiernia Zetka. Teraz to miejsce zupełnie niepodobne do poprzedniego. Nowy sklep Staropolskiej to nowoczesne wnętrze, w którym można miło spędzić czas, zatrzymać się na szybką kawę i przekąskę, usiąść przy stoliku z rodziną i przyjaciółmi.

- To przede wszystkim miejsce, w którym klienci napiją się aromatycznej kawy, którą sami palimy. Nowością są soki wyciskanie ze świeżych pomarańczy. Klienci kupią tu nie tylko ciasta, pieczywo, torty, lody ale także świeże kanapki, produkty wypiekane na miejscu i tarty wytrawne - opowiada o nowym miejscu Karolina Fiszer szef marketingu cukierni Staropolska.

Dostawy pieczywa będą odbywać się trzy razy dziennie, więc w godzinach po południowych klienci będą mogli zakupić ciepłe pieczywo.

- W najbliższej przyszłości powstanie w lokalu również kuchnia. Będziemy oferować klientom dania lunchowe ze świeżych składników i sałatki, ale także pizzę - dodaje Fiszer.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem