Z mężem napędzamy się wzajemnie, największą satysfakcję daje nam pomoc innym, zwłaszcza bezinteresowna.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Niezwykle intrygujące zjawisko, które obserwujemy teraz w mediach społecznościowych, to licytacje online na rzecz WOŚP. Z pewnością wymagają wiele wysiłku i zaangażowania, bo niewątpliwie łatwiej byłoby zorganizować coś bezpośrednio niż wirtualnie. Zawsze występują jakieś problemy z łączem, coś się zacina, nie działa i tak dalej… Dlatego postanowiłam skontaktować się z panią Eweliną, która bardzo stara się, aby wszystko dobrze przygotować, aby pomagać, a przy okazji motywuje wszystkich wokoło do pomocy, ma wielkie serce, więc poświęciła chwilę czytelnikom i odpowiedziała krótko na cztery pytania.

Ile czasu trzeba poświęcić na całe przygotowania do licytacji?

Ewelina Olejniczak-Muzioł: Od 7 do 1, a czasem i non stop, wiadomości, maile, telefony… ogarnianie strony sponsorów, wyjazdy w poszukiwaniu przedmiotów i ich odbiór...

To wymaga właściwie całodobowej pracy i ciągłego zaangażowania.

- Mam pomocników, którzy działają razem ze mną. Jeśli chodzi o ogarnianie przedmiotów na licytacje, to zaangażowani są mój mąż, ja i szefowa sztabu, pani Roma, pojedyncze rzeczy załatwia pani Basia, poza tym są dwie osoby, jeśli chodzi o logistykę przy samej transmisji.

Skąd w pani tyle chęci do niesienia pomocy, skąd tyle siły i pozytywnej energii?

- Z mężem napędzamy się wzajemnie, największą satysfakcję daje nam pomoc innym, zwłaszcza bezinteresowna, a także fakt, że coraz więcej sponsorów zgłasza się do nas i chce wspomagać tę akcję.

Czy licytacje online cieszą się zainteresowaniem?

W sobotniej licytacji (23.01.2021r.) naszą stronę odwiedziło 16 tys. osób. Licytuje zazwyczaj ok. 100 osób. Z weekendowej licytacji udało nam się zebrać ponad 9 tys. zł. A to przecież jeszcze nie jest koniec!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem