Chcesz zrobić coś dobrego? Nie czekaj, zgłoś się do Fundacji "Mam Marzenie". Pilnie poszukuje wolontariuszy w Bydgoszczy.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Fundacja „Mam Marzenie” spełnia marzenia chorych dzieci w wieku od 3 do 18 lat cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Od początku swojej działalności organizacja działa charytatywnie i polega wyłącznie na swoich wolontariuszach. Tych w Bydgoszczy cały czas brakuje.

– Mimo obecnej sytuacji w kraju i na świecie nasz oddział fundacji nadal działa – staramy się poznawać i realizować dziecięce marzenia, by wnieść w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Pomaganie w naszej Fundacji nigdy nie było tak łatwe – wystarczy połączyć się z koordynatorem przez komunikator internetowy, przejść szkolenie i stać się częścią ekipy spełniającej marzenia – a to wszystko nie wychodząc z domu – mówi Iwona Ciechanowska, koordynatorka oddziału Bydgoszcz.

Aby zostać wolontariuszem, należy odwiedzić stronę internetową fundacji www.mammarzenie.org/wolontariat/, wybrać miasto, wypełnić ankietę oraz przygotować list polecający, a następnie przyjść na spotkanie.

Wolontariuszem może zostać każda osoba, która ukończyła 16 lat. – W Bydgoszczy mamy obecnie 20 wolontariuszy. To jednak wciąż mało, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby sprawić radość innym – kontynuuje Iwona Ciechanowska.

Do tej pory Fundacja spełniła 8641 marzeń, a jej podopiecznych można znaleźć na stronie organizacji.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem