Dziś (17 maja) mija termin ultimatum, które prezydent Bydgoszczy postawił firmie Komunalnik. Czy powinien rozwiązać z nią umowę? Jaka jest Wasza opinia?
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ultimatum prezydenta Bydgoszczy - Rafała Bruskiego było proste - jeśli do 17 maja firma nie poradzi sobie z wywozem odpadów z rewiru, który obsługuje, to zostanie rozwiązana z nią umowa. Takie deklaracje składał prezydent podczas sesji rady miasta 29 kwietnia. W poniedziałek (18 maja) Rafał Bruski powinien ogłosić swoją decyzję. 

Jaka jest Wasze zdanie w tej sprawie? Macie przykłady poprawy jakości obsługi firmy z Dolnego Śląska? Czy też nadal Komunalnik nie jest w stanie spełnić wziętych na siebie zobowiązań? 

Czekamy na Wasze komentarze i głosy w sondażu. 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.

Czy prezydent Bydgoszczy ma rozwiązać umowę z Komunalnikiem?

Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
W piątek do wieczora walczyli na Bielawkach. 70 % zabrali , ale nadal jak pryszcze w różnych miejscach stoją pełne pojemniki i worki. Niektóre od półtora miesiąca. Do dzisiaj nie dostarczyli wszystkich pojemników , a worków wcale. I to po wielkich aferach. Działają wyłącznie na interwencję, a zgodnie z harmonogramem udało się tylko raz - przez półtora miesiąca. Dlaczego regularnie płacąc ciągle muszę myśleć o tym problemie? Wyrok może być tylko jeden!
już oceniałe(a)ś
12
0
Rozwiązać natychmiast umowę! Na Czyżkówku wala się pełno śmieci, bo od tygodnia nie są zabrane żółte i zielone worki. Wiatr wieje a śmieci sobie fruwają, to wina Komunalnika.
już oceniałe(a)ś
9
0
Na Skrzetusku nie dali rady. Co było do przewidzenia.
już oceniałe(a)ś
6
0
W Bizancjum nikt nie potrafi nawet tej małej śląskiej firmie stawiać warunków.
już oceniałe(a)ś
5
2
U mnie sobie radzą bardzo dobrze. A co na to Komunalnik? Może warto pogadać, może mają za mało ludzi, za niskie pensje, może korona ich dopadła? wywalić zawsze się zdąży.
@ostatnia_deska
A może po prostu nie umio?
Nie ma wszystkich kubłów, nie ma harmonogramu, wywóz tylko po awanturach. Tyle doświadczeń z dwóch miesięcy na Bielawach.
Nikt ich nie wynajmował do rozmów, a do roboty.
Niech spadają.
już oceniałe(a)ś
2
0