Więcej
  Komentarze
  Miałem kilka samochodów z trip computer i wszystkie pokazywały średnią prędkość w mieście 22 km/h???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A to wszystko przez kogo? Wiadomo, przez Tuska.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Fordonska powinna miec status drogi przyspieszonej do ronda Fordonskiego, stad przy Kaplicznej pwoino zbudowac sie podziemne przejscie dla pieszych (jest roznica terenu wiec latwiej) skandalem jest dlugosc czerwonego swiatla przy awaryjnej petli Wyscigowa. Zarzad drog na kazdy problem ma tylko jedno rozwiazanie-swiatla,
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przyklad: nie ma świateł na r. Toruńskim, nie ma korków i wypadków. Jest ITS i jest porażka, zawsze korek z al. JPII. Brawo....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ITS pewnie w niektórych miejscach szwankuje, ale ogólnie chyba się sprawdził? Można przejechać szybciej niż przed jego zamontowaniem, a i samochodów jest przecież więcej niż 3-4 lata temu. Może i nie jest tak różowo jak przedstawia to korkowo, ale w miastach bez ITSu jest dużo gorzej ;) w Poznaniu człowiek zalicza czerwone prawie na każdym skrzyżowaniu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jeżdżę z Błonia do centrum, przez Bocianowo. Nigdy nie udało mi się przekroczyć 20 km/h. :P
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chyba serwis korkowo ma inne sprzety pomiarowe niz niejeden kierowca w swoim aucie. Dla mnie srednia predkosc na trasie wschod-zachod wynosi ok. 27 km/h. Niestety system ITS o tyle pomaga ze nie wyciagajac komorki z google traffic wiem że nalezy omijac głowne skrzyzowania na ktorych moge skrecac w lewo, bo sygnał zielony doslownie pozwala na przejazd 2-3 aut! Do tego brak prawoskretow oraz troche szerszych skrzyzowan np. w Fordonie, gdzie niskim kosztem mozna udroznic przejazd aut.
  @tedek1 Tak! I zawsze piesi przy skrecie w prawo, przez co 2, 3 auta i koniec.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jako kierowca mam wrażenie że za najbardziej kuriozalne miejsca tworzenia się korków odpowiadają drogowcy w miejscach gdzie nie ma ITSu. Przykład: godziny szczytu, Fordońska w kierunku miasta, kilkaset metrów korka przed światłami przy Kaliskiego i przejeżdżanie na drugiej, trzeciej zmianie a w tym czasie za długie światła dla wyjazdu z Kaliskiego na Fordońską i pojedyncze samochody które w ogóle nie muszą czekać. Po to budowaliśmy za miliony dwójezdniową Akademicką z wyjazdem na Fordońska z Rejewskiego przy Auchonie bez świateł, żeby ta Fordońska była zatrzymywana na długie minuty przy Kaliskiego? I po ruszeniu z Kaliskiego 200 m dalej czerwone przy Inflanckiej bo jeden samochód musi skręcić. Te światła powinny być zsynchronizowane!!!!!
  @glencok To prawda.Urzędasy śpią.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @glencok I co ciekawe na skrzyzowaniu Inflancka / Fordonska co rusz sa wypadki!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0