Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Szkoda, że autor tekstu nie dodał, że prezentowane zdjęcie przedstawia tężnie na łódzkim osiedlu Retkinia. Należy dodać, że na terenie Łodzi działają już 4 takie obiekty, zasilane solanką ze Śląska (Zabłocie), która posiada najlepsze właściwości chemiczne na świecie. Docelowo w Łodzi funkcjonować będzie 11 tężni. Przy okazji: tężnie mogą kojarzyć się z absurdem jedynie osobom, które z nich nigdy nie korzystały i są w tym temacie pozbawione jakiejkolwiek wiedzy i doświadczenia. To tak, jakby oceniać film przed jego obejrzeniem.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Obstawiam ścieżkę rowerową lub budki dla ptaków,
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Mimo wszystko powiem, że to i owo jednak wiem tyle, że dla mnie nawet tężnie w Inowrocławiu są absurdem - proszę się przejść po okolicach tężni w Inowrocławiu jesienią, szczególnie zimą, albo wiosną - proszę powciągać to zasyfione powietrze. Polska bije wszelkie rekordy w tej kwestii - zimą idziemy ramię w ramie z Chinami i Indiami. Naprawdę ktoś sądzi, że małe osiedlowe tężnie coś zmienią w naszych płucach? Ale przyznam, że zawsze podziwiam optymistów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Szału nie ma. Tężnie w centrum 400tys miasto to kompletny absurd. Jeżyki - nie no mieszkańcom to na pewno ułatwi i umili życie..
  już oceniałe(a)ś
  2
  4