Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  malo że brzydka to i glupia
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  brak ci wiedzy dzieciaku
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  aleś ty głupia komunę to własnie poparłaś
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  NikaTy nie rozumiesz sytuacji. Wlasniecreforma SN i KRS miała spowodowac ostateczne wycofanie komunistów z zycia publicznego. Tam jest mnostwo sędziów, ktorzy byli zatrudnieni za czasów komuny bez jakiejkolwiek selekcji. To spowodowalo ,że stworzyli kastę sędziowska, która dbala tylko o swoich. Jak traktowano przeciętnego Polaka w sądzie to zapewne wiesz? Dorobili sie ogromnych majatków nieadekwatnych do włozone pracy. Prezes SN twierdzi ,cze 10 tys na zycie to dobre na prowincji. Pomimo tego wy mlodzi bronicie tych sędziów. Dlaczego?
  @Factor 003 "Selekcja" kandydata na sędziego była wieloetapowa, przygotowanie do zawodu było dłuższe niż u lekarza - żeby wykonywać zawód trzeba było studiować przez pięć lat, obronić się, co jeszcze nic nie dawało, potem zdać egzamin aplikacyjny (kilkanaście w niektórych latach kilkadziesiąt osób na miejsce) odbyć aplikację przez kolejne trzy lata i zdać b. trudny egzamin zawodowy, a potem jeżeli otrzymało się b. dobry lub ew. dobry plus (nie dostateczny jak Z. Ziobro) odbyć asesurę trzyletnią, potem dwuletnią. W międzyczasie niektórzy mieli jeszcze epizody praktyki zawodowej. Potem po zakwestionowaniu ram prawnych asesury przez TK kandydatów na sędziów pozyskiwało się z praktyków prawa: adwokatów, asystentów sędziego, referendarzy. Osoby te nie tylko musiałby legitymować się aplikacją, ale też stażem pracy. I chyba ważna uwaga- na aplikacji sędziowskiej zawsze wszystkie egzaminy (wstępny i końcowy) były państwowe, pytania układane były w Ministerstwie Sprawiedliwości. Skoro wszyscy się nagle znają na prawie konstytucyjnym, polecam sprawdzenie się na jednym z takich testów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jest coraz więcej młodych? Nie róbcie sobie jaj.Chcielibyście,zeby tam przyszło paru młodych. Niestety młodzi nie sa debilamy, przejrzeli na oczy i wiedzą ,że PO to partia oszustów, pozostałych z kody czy maderowcach szkoda w ogole pisać. Więc dajcie sobie siana chłopaki z gw. To koniec !
  @Marek Stein Ha ha ha ty czerwony baranie ile tych dopalaczy żresz dziennie ? ha ha ha
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @brom-berg Trochę racji Mareczek ma. GW zaczyna się coraz lepszych autorytetów chwytać. Po indywiduach typu Szczuka czy Karolak nadeszła pora na losowych 13 latków. Przykre jest to, że tak na prawdę nie ma żadnej sensownej alternatywy dla PiS'owskiej hołoty. Ktoś słyszał zapowiedzi odkręcania chlewu którego PiS narobił? Bo ja nie. Magdalenkowej bandzie taki stan rzeczy odpowiada. A winą za burdel obarczać się będą wzajemnie, tak jak do tej pory, zamiast go posprzątać. Czego oczywiście nie zrobią, bo dobre i jasne prawo uniemożliwiało by kręcenie lodów podczas wahty przy korycie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @Trolluj T Trolluj dalej, trolluj bo na zagrychę nie będziesz miał.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0