Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Marku gdzie konczyleś szkole wszyscy z Poloni przepraszam prawie wszyscy poszli z Poloni do Torunia Ale jak Rydzykowi Tobie jest to samo
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zasadniczo wszystkie gwiazdy zuzla jak czytam dostawaliście z Torunia. Braliście odpady, których w Toruniu juz nikt nie chciał.
  @Marek Stein Zupełnie jak w twoim przypadku.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein buhaha ale ci odpisał
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @kr88 Dobre!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Łatwo i przyjemnie się wspomina. Teraz trzeba się zastanowić kto zniszczył ten sport w Bydzi - patrz miasto. I to nie przez to że nie dawało kasy tylko przez to że nie stworzyło warunków oraz nie pomogło dla znalezienia poważnych sponsorów mało tego pozwoliło żeby Jutrzenka i Lech odeszły, Pozwoliło na to żeby symbol bydgoskiego żużla tułal się po Polsce zamiast jeździć w macierzy
  @adkrawczyk Prawda jest taka kto normalny oddaje klub osobie która nie ma,Kasy...i tylko żyje z dotacji miasta? Jedyną właściwą rzeczą jaką mógł zrobić Prezydent do oddać klub AJ który miał kasę, firmy które by zainwestowały w Polonię i chętnie by lepsi zawodnicy przyszli bo do takiego klubu który jest źle prowadzony i nie ma wizji to nikt nie chce przyjść..wystarczy wspomnieć co było w Pile, Łodzi, Warszawie wszystkie kluby padły albo prawie padły teraz Polonia zmierza do drugiej ligi..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @2.max Przestań opowiadać pierdoły bo wg nierobów z magistratu: żużel w Bydgoszczy to Toruń, lotnisko w Bydgoszczy to Toruń Uczelnie medyczna to Toruń. Zaczęli ekspansję w Toruniu od dzielnicy o nazwie Przedmieście Bydgoskie ! I w to Ci poselscy wiochmeni w Warszawce uwierzyli że to prawda. i okradanie budżetu bydgoskiego to dla dobra Torunia i menela derektora Przykleiło się guano toruńskie do okrętu Bydgoszcz i mówi płyniemy. Skończcie z tym określeniem "kujawsko pomorskie" w przypadku Torunia Przyłączcie pasożyta toruńskiego do Włocławka i po temacie ! Dlaczego miasto 140 tys zł ma zawiadywać miastem 360 tys mieszkańców.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0