Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Nie wiem dlaczego zmiana nazwy na np. Dragon Ball jest objawem kpiny? Osobiście nie jestem za zmianą nazw ulic z wielu przyczyn, ale nie uważam, żeby proponowane nazwy były obraźliwe lub kpiące. Wiele dorosłych dziś osób wychowałosie się na tych bajkach i nie nie widzą w tym nic złego. Czy gdyby to była propozycja np. Bolka i Lolka to też byłaby to kpina? Po prostu inne czasy, i uważam, że nie ma sensu zmieniać na nią nazwy ulicy, ale można ją wykorzystać przy wytyczaniu nowych.
już oceniałe(a)ś
1
0
Olejcie dekomunizację. Kto za to zapłaci?
już oceniałe(a)ś
0
0
Przestańcie jątrzyć i manipulować .
@ms62 przestańcie niszczyć ten kraj
już oceniałe(a)ś
0
0
Abto oficjalne czy tylko sonda nanstronie?
już oceniałe(a)ś
0
0
"bez zmian" w głosowaniu oznaczało "brak propozycji", czyli znaczenie zgoła odmienne. Była to opcja początkowa dla wszystkich ulic, wszakże nie każdy chciał proponować nowe nawy dla wszystkich dziesięciu patronów przeznaczonych do zmian.
@o7o Gdy brałem udział w głosowaniu na dekomunizacjafordon.pl, to nie było wcale do wyboru opcji "bez zmian"...
już oceniałe(a)ś
0
0
Fieldorfa Nila... nikt nie wie jak to się pisze i nawet nikt nie wie kto to był! Nazwa ulicy powinna być krótka, łatwa w wymowie i piśmie to podstawowe kryteria!
@tomekbydgoszcz "nikt nie wie kto to był" - fejsbukowa spoleczność może nie jarzy, ale to nie oznacza, że nikt nie wie...
już oceniałe(a)ś
0
0
@tomekbydgoszcz proste życie prostaka
już oceniałe(a)ś
0
0