Więcej
  Komentarze
  Ostatnio mam wrażenie, ze coraz więcej osób w moim środowisku wybiera uczelnie niepubliczne. Są w stanie zapłacić za studia, by otryzmać kształcenie, pracują, studiują i naprawdę cenią to za, co płacą, właśnie dlatego, ze płacą i szanują zarobione pieniądze. Akademia Vistula na przykład jest liderem jeśli chodzi o studentów zagranicznych na studiach stacjonarnych, co pozwala na co dzień pracować z językiem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No proszę i moja Alma Mater Vistula w rankingu :) Wiedziałam dokąd się wybrać. Gratulacje!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bydgoskie uczelnie są w toruniu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To dzięki m. in. UMK Bydgoszcz ma dwa uniwerki. Bez UMK nie było ich.
  @red.bmx Gdyby nie Bydgoszcz to UMK do dzisiaj utraciłby prawa uniwersyteckie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Uczelnie w Bydgoszczy wystartowaly ambitnie. Przyszli mlodzi i chetni do pracy, porobili doktoraty i opadli z sil. Popatrzyli na stare uczelnie i nie musieli byc juz ambitni. Zostali dziekanami i rektorami. Moze medycy sie zawzieli i zbudowali najpierw najlepszy szpital onkolpgiszcy w Polsce, potem zalozyli uczelnie medyczna i robia to samo, spoczywaja na laurach. Niech zyje mlodosc! Potrzebna wymiana kadr! Tylko mlodym w tym kraju zalezy na karierze i dorobku jak osiagna tytuly i pieniadze, zaczyna sie upadek. W Bydgoszczy to widac dokladnie . Powino sie zwolnic nierobow - proste? ale trudne zarazem Dla stydenta nie wazne w jakim miescie jest uczelnia., wazne zeby byla to dobra Uczelnia. A w Bydgoszczy jest uczelnie sa kiepskie.
  @keram1944 Tylko kto miałby ich zwolnić? Nieroby nierobów?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co dla bydgoskich uczelni zrobiło miasto? NIC - efekty są znane wszystkim, Bydgoszcz nie ma żadnej szanowanej uczelni Z całym szacunkiem dla Akademii Muzycznej, ale ona nie ma znaczenia dla rozwoju miasta
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To co zrobił UMK z CM w Bydgoszczy to świadome niszczenie uczelni w białych rękawiczkach na oczach Bydgoszczan oraz wszystkich posłów zasiadających w sejmie z tego okręgu od 10 lat. Najbardziej smutne jest to ,że nasi wybrańcy zamiast skamleć z 160 tyś podpisów w garści do drzwi Pani Premier i Prezesa przekonac ich ,że to sie opłaca politycznie dalej patrzą na świadomą degradację tej uczelni . Szkoda za 3 lata według planu i tak kierunki medyczne i o dziwo powołana stomatologia przeniesione będą do nowego BUDOWANEGO szpitala w Toruniu .Gratuluję skuteczności wybory za 2-lata wybrańcy czas PŁYNIE.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szkoda. Wygląda na to, że w Polsce jesteśmy w czołówce co najwyżej w kręceniu kilometrów na rowerach a to i tak dzięki mieszkańcom.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0