Nowa restauracja w Fordonie. Wiatrak rozkręca Młynek

Anna Stankiewicz, Grażyna Marks
11.05.2017 17:01
Dom Jubileuszowy przy ul. Bołtucia 7 otworzył dzisiaj (11 maja) nową restaurację 'Młynek'. - Udało nam się stworzyć coś oryginalnego. Młynek będzie otwarty dla naszych gości nie tylko w dzień powszedni, ale także w weekendy - mówi Michał Glasner, właściciel miejsca.  - W menu królują...

Dom Jubileuszowy przy ul. Bołtucia 7 otworzył dzisiaj (11 maja) nową restaurację 'Młynek'. - Udało nam się stworzyć coś oryginalnego. Młynek będzie otwarty dla naszych gości nie tylko w dzień powszedni, ale także w weekendy - mówi Michał Glasner, właściciel miejsca. - W menu królują... (GRAŻYNA MARKS)

Dom Jubileuszowy przy ul. Bołtucia 7 otworzył dzisiaj (11 maja) nową restaurację "Młynek". - Udało nam się stworzyć coś oryginalnego. Młynek będzie otwarty dla naszych gości nie tylko w dzień powszedni, ale także w weekendy - mówi Michał Glasner, właściciel miejsca. - W menu królują stare dobre smaki w nowoczesnym wydaniu. Oferujemy także kuchnie tygodniowe: włoską czy japońską. Zakres cen dań głównych sięga od 15 do 23 zł. Na miejscu skosztujemy m.in. policzki wołowe, schab z kością, filet z dorsza czy gołąbki wieprzowe. W lokalu pomieści się ok. 120 osób. Jest też osobne miejsce dla dzieci. W przyszłości planowany jest także ogródek letni. Podczas spotkania dziennikarze mogli skosztować specjałów lokalu i obejrzeć jego wnętrza. Organizatorzy opowiedzieli także o najbliższych wydarzeniach "Wiatraka" m.in. Inauguracji przygotowań do 100. urodzin św. Jana Pawła II i wizycie jego przyjaciółki - Haliny Kwiatkowskiej (18 maja) czy bydgoskiej premierze filmu "Szare Anioły" z udziałem amerykańskiego reżysera Josepha Campo (23 maja).

Wszystkie zdjęcia