Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Niech zamkną to wiejskie lądowisko. Cieszę się, że coraz mniej tego złomu lata kilkadziesiąt metrów nad moim domem ale lepiej jak to zamkną zupełnie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Widze, ze kondycja lotniska w Bygoszczy, to kolejna odslona lokalnego konfliktu. Znalezli sie amatorzy mlocki i zazarci dyskutanci i dawaj sie palami po lbach okladac... Odwieczne animozja budgosko-torunskie tylko szkodza obu "metropoliom", ale co ja tam wiem ;) Moge tylko podzielic sie wlasnym doswidczeniem. Przez lata korzystalem z bydgoskiego lotniska - najblizej, najwygodniej, itp. Az tu nagle sie okazalo, ze siec polaczen jest ubozsza, a loty drozsze niz z innych portow lotniczych. W dodatku z dnia na dzien przejazd fragmentem trasy S10 stal sie platny. Do Modlina mam podobny dystans; od biedy moge tez korzystac z Gdanska (szybszy dojzad A1). Wygrywaja z Bydgoszcza glownie cena. Jak mawiaja: "Ekonomia glupcze!"
  @raddy P.S. Obsluga, ochrona, straz graniczna na bydgoskim lotnisku tez pozostawialy zawsze wiele do zyczenia. Wyjatkowo czepliwi goscie, kontrole drobiazgowe, pol kilograma nadbagazu i juz wielki problem, itd. Na zadnym innym lotnisku nie spotkalem sie z tak nieprzyjaznym podejsciem. Nie wiem, czy to ze wzgledu na nude, czy tez jakies nieoczywiste powody frustracji.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @raddy tak właśnie się zachowuje bydło z bydgoszczochy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przy obecnym sposobie zarządzania bydgoskim lotniskiem, kiedy dziennie przylatuje i odlatują średnio aż 3 samoloty, zakładając 100% ich obłożenie, można odprawić rocznie maksymalnie 420 tyś pasażerów. Więcej po prostu się nie da. Matematyka nie kłamie, trzeba umieć tylko się nią posługiwać. Ciekawe tylko w jaki sposób Zarząd Portu chce osiągnąć poziom rentowności/ bodajże 600 tyś/ nie zwiększając siatki połączeń i liczby przylatujących do Bydgoszczy samolotów???!!!
  @eidiger Przez 100 lat nie było komu je zlikwidować ale toruń potrafi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @eidiger Od lat Bydgoszcz Ryanairem stoi. Bez tego przewoznika lotnisko padnie. Tyle tylko, ze loty z BZG sa sporo drozsze niz np. z Modlina. W przeciwnym kierunku jest Gdansk, na zachod Poznan.... Nie widze szans dla bydgoskiego portu,
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przynajmniej raz w miesiącu piszecie o coraz gorszych wynikach bydgoskiego lotniska, ale nigdy nie napiszecie rzetelnie, dlaczego tak jest. Przecież w każdej firmie mającej coraz gorsze wyniki, najpierw zmienia się zarząd. A tutaj torunianie trwają i trwają. Pewnym jest, że głównym celem toruńskiego zarządu bydgoskiego lotniska jest doprowadzenie do upadku PLB.
  @semeon Jakie województwo takie lotnisko już nas zachodniopomorskie myknęło, zostało nam tylko do pokonania Warmińsko-mazurskie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @semeon "W każdej firmie zmienia się zarząd" - ok, o ile jednak firma działa w oparciu o prawa rynku (podaży - popytu), a nie jak w przypadku tego lotniska - działa na siłę, a nie w oparciu o ekonomiczne uzasadnienie i realne potrzeby, działa aby zaspokoic megalomańskie i uzurpatorskie potrzeby bydgoszczy, aby udowodnić, że bydgoszcz rzekomo "jest miastem metropolitarnym, bo ma lotnisko"
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @joasiar Jakoś w Gdańsku tak nie myślą chociaż daleko im do Warszawy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Lotnisko jest wzorcowym przykładem gospodarności mojego ukochanego marszała Całbeckiego. Zwolnił poprzedniego szefa lotniska, przegrał z nim w sadzie, ale nowego chwaląc pod niebiosa, uposażył, w krezusową pensję. Więc po co jakieś tam loty? Taki samolot może się rozbić, mogą go porwać? Póki PO nie pozbędzie się takich szkodników i dewastatorów, trudno będzie im wygrać samorządy. Chyba, że marszał po raz 500+ zrobi 'szoł' nt. przeprawy na Wiśle.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W toruniu to się znają tylko na gęsiach i na pszczołach a wszędzie chcą rządzić gdzie są publiczne pieniądze a nasi wybrańcy im na to pozwalają.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Tylko Bydgoszcz, Łódź i Zielona Góra odnotowały spadki. Bydgoszcz - miasto o jednym z najniższych poziomów płac w PL, Łódź - miasto najszybciej w PL wyludniające się, Zielona Góra - najmniejsze miasto spośród wszysktich pozisdających lotniska. Trójca słabeuszy.
  @joasiar Na 915 miast w Polsce, pod względem średnich zarobków , Bydgoszcz na miejscu 100, Toruń na 73 przy czym w Bydgoszczy trend jest wzrostowy. Łódź od 2-3 lat nie jest najbardziej wyludniającym się miastem (jest na 21 miejscu -11%). Wyludnianie dużych miast jest powszechnym procesem ostatnich lat w naszym kraju i nie jest czymś nadzwyczajnym. W latach 2002-2016 W Toruniu to -3,8%, w Bydgoszczy - 4,6 %. Zielona Góra nie posiada lotniska. 100% udziałów posiada samorząd województwa lubuskiego, który nie stęka i nie straszy mieszkańców zamknięciem lotniska. Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i toruńska prawda
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @seba-76 Co jeszcze ty głubcze napiszesz? Ze masz na każdej ulicy Lumpex? Pochwali się tym parobasie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Torun, miasteczko z jednym kodem pocztowym, jak w sianowie, o metropolia steinowska.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Ładnie tak kłamać toruńczyku.Ty widziałeś Sianów tak samo jak Pekin.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein GŁubcze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Lotnisko w bydgoszczy nie ma ekonomicznej racji bytu. Lostnisko w bydgoszczy istnieje wyłącznie po to, aby zaspokoić megalomańskie ambicje bydgoszczy - miasta bez tożsamości, miasta bez historii, miasta bez swojej marki - przypomnę, że 14 grudnia 2016 r. rozpoczął się pierwszy etap prac nad strategią marki Bydgoszczy, bo władze miasta panicznie na siłę szukają czegokolwiek dla rozpoznawalności tego nierozpoznawalnego pazernego i zaborczego miasta.
  @joasiar ostatnio to Toruń na potęgę szuka promocji, jak przy okazji gali telewizyjnej Stinga (świetna promocja Torunia w województwie kujawsko-pomorskim ;), nieudanej próby wejścia w nazwę PLB, nieudanej próby "Sylwestra w Dwójce". Nic nowego się nie udaje, tylko pierniczki i ojciec Rydzyk ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @joasiar twój post świadczy o jednym , jaką jesteś debilką i tłumokiem , mam nadzieję że takich głupich gęśi jak ty w toruniu więcej nie ma bo świadczyło by to o epidemii umysłowej ....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0