Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
jeśli inni gestorzy sieci się nie wyrobią to przez nastepne dzieisięć lat zakaz naruszania nawierzchni w przeciwnym razie , powinni ponieść koszt całkowitego remontu
już oceniałe(a)ś
0
0
wreszcie Fordońska będzie prawie skończona.
już oceniałe(a)ś
0
0
CO Z KASZTELAŃSKĄ ???
już oceniałe(a)ś
0
0
Odnowiona zostanie ul. Smukalska....he he. A odcinek ul Saperów od Biedronki przy skrzyżowaniu z ul Żeglarską do Śmukalskiej/Szamarawskiego zostanie nadal ulicą, na której plomby z zębów wypadają. Przypominam magistrackim fantastom, że piękny podjazd, chodnik i ścieżka rowerowa, pod Skarpę osiedla Piaski do ulicy Błądzimskiej został już parę lat temu zrobiony, tak że z planu spadnie 300m.
@hens Ulica Saperów od ul. Żeglarskiej do Biedronki, to tylko 30 metrów i będzie taki przerywnik aby nikt nie usnął. Srut pierdut piasek z podłogi w zębach.......i skręcamy Biedronka. A co myśleliście że będzie wesoło.
już oceniałe(a)ś
0
0
@hens Zdziwił mnie ten plan wyremontowania tych fragmentów Smukalskiej w sytuacji gdy są odcinki o gorszym stanie nawierzchni choćby ten między Kaktusową a Baranowskiego czy fragment ul. Saperów od Żeglarskiej do Smukalskiej. No i aż prosi się by zadać pytanie: czy remont rozpocznie się w październiku i mieszkańcy Piasków oraz Smukały czy Opławca będą mieli rozkopaną główną osiedlowa arterię przez rok bo zima pokrzyżuje drogowcom plany
już oceniałe(a)ś
0
0
@d4d_bydg Widzisz jak wygląda ul Saperów........ odcinek ul.Ludwikowo-Żeglarska tam zwinięto asfalt jak dywan i masz odpowiedź. Ktoś nie zapłacił za przebudowę mediów pod asfaltem i firma pada ? To norma ! A może komuś w magistracie, nie dano tyle co chciał i zablokowano inwestycję? A mieszkańcy Jachcic, Piasków i Smukały jeżdżą do centrum bocznymi uliczkami.
już oceniałe(a)ś
0
0
@hens Mnie nie interesują ciemne strony inwestycji - interesuje mnie to dlaczego roboty zaczyna się na jesień gdy niemal pewne jest że wykonawca nie wyrobi się z pracami przed zimą - tka nowa bydgoska świecka tradycja kończąca się jak zwykle obsuwą z terminami. Wkurza mnie remontowanie fragmentów u,icy po których jeszcze w miarę znośnie się jedzie natomiast na fragmentach np. Smukalskiej wołających o pomstę do nieba robi się jakieś prowizoryczne łatanie i ustawia znak ograniczenia prędkości do 30km/h
już oceniałe(a)ś
0
0
Szpitalna, w końcu!
@wladca_piaskownicy Przyjedź na ul.Saperów, od ul. Ludwikowo do ul. Żeglarskiej i zobacz jak wygląda. Od 3 m-cy zwinięty asfalt...........i jazda objazdem. To jest super wykonawca.
już oceniałe(a)ś
0
0
Cieszy dbałość o nawierzchnię ulic naszej Bydgoszczy. Tak trzymać!
już oceniałe(a)ś
0
0
No i fajnie
już oceniałe(a)ś
0
0
Wyborcza się sypie. Nie maja kasy na zapłacenie fotoreporterowi więc zamieszczają zrzuty ze StreetView... Nie będę płakał po Michniku.
@lokator To okropne! Naprawdę nie będziesz płakał? Jak on to zniesie!
już oceniałe(a)ś
0
0
@lokator on po tobie tym bardziej nie będzie
już oceniałe(a)ś
0
0