Więcej
  Komentarze
  A kto jeździ ulicą Lipnowską po otwarciu autostrady??? Tubylcy z Torunia. Komu ta przebudowa PO-trzebna??? Platfusy z Torunia tam maja swoje wille. Muszą sobie ładnie za 101 milionów dojechać. Pan "Marszałek" POubecki załatwił kaske u kolegi w Bruxelii.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I po co taki tytuł! znowu porównywanie do Torunia!!! Niepotrzebne, Toruń jest w innej konstelacji politycznej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A s5 ilu obiecywało? Nawet co niektórzy rękę sobie dawali uciąć a Dombrowicz już wiedział przez jakie ulice będzie ona przebiegać. Najlepiej i najszybciej to im wyszła splarnia dla torunia który dziś jej już nie chce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Po pierwsze, co nas obchodzi Toruń, a po drugie, jak można porównywać inwestycje w miastach różniących się dwukrotnie liczbą mieszkańców? Zaś po trzecie to dzień uważamy za udany po zachodzie Słońca.
  @semeon Ciemny naród wszystko kupi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  dlaczego u nas w Bydg nie buduje sie rond turbinowych czy dwupoziomowych skrzyzowan i kladek dla pieszych, czy lubimy patrzec na kolejne znicze i krzyze?
  @higan A kto ma o tym decydować ojciec dyrektor? On się na tym nie zna on zna się na mediach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Po co wiesniakom tyle kasy?
  @Marek Stein Panie Marku toruński oszołomie. A czy wy nie dostaliście aż 85 % na wasz most? 329 mln z unii i 149 mln od rządu. Okradacie całe województwo ale to powoli się kończy. Nie będzie kasy z unii nie będzie inwestycji w Toruniu! Całbecki już nic nie będzie mógł.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lokalny_patriota1 Panie Lokalny oszołomie,czyż nam sie nie należało po waszej okupacji? Po tym wszystkim z czego nas okredliście i okradaliście przed min 50 lat? Mam wielką nadzieje,ze to jakis wypadek ,nieporozumienie,że p.Całbecki przyznał wam tyle kasy! Wieś zawsze pozostanie wsią ! Tyle lokalny parobasie 1.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein aleś ty jednak cap,na odległość smierdzi kundlem bezrobotnym od ciebie
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Panie Marku to nie Całbecki przyznał te pieniądze!. A jeżeli już o Całbeckim to przyznał Wam 238 mln na szpital na Bielanach. Jest to kredyt który musi spłacać całe województwo!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Czem mniejsza miejscowość tym więcej wieśniaków, a wy Stein jesteście najlepszym dowodem bycia bauerem toruńskim.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @jurand22 Czy od urodzenia jestes idiota ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @lokalny_patriota1 A,dlaczego nie ma płacic całe województwo,co? Wy juz dosyc nakradliscie, teraz trzeba pomóc w spłatach Toruniowi. Wydojony przez was Toruń musi sie podnieść z kolan.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @semeon WY ,były donosicielu lepiej zamknijcie wasza parszyą morde, bo napiszę cos więcej towarzyszu. A,swoją drogą jak to jest ,że dawni zagorzali członkowie PZPR znowy podnoszą głowy zamiast siedziec ( dla własnego dobra) jak mysz pod miotłą?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Ty szmaciarzu toruński zamknij ten wredny ryj kłamcy i podżegacza. A waszą prawdę możecie sobie w dupę wsadzić, też waszą. Zresztą to jest to samo. I uważaj chamie co piszesz bo możesz tego bardzo żałować.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Stein, Stein...??? Według źródeł historycznych żył na zamku krzyżackim w Toruniu niejaki knecht Stein! Do jego obowiązków należała obsługa zamkowego gdaniska czyli sracza. Przygotowywał dla komturów wiechcie siana do podtarcia. A teraz jego toruński potomek niejaki Marek Stein kontynuując rodzinna tradycje sprząta kible w IKEI w Bydgoszczy. A w wolnych chwilach wypisuje różne bzdury! Bzdury, które rodzą się w jego pokrzyżackiej zakutej pale pod wpływam oparów ze środków do czyszczenia kibli!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @Marek Stein Co ty masz wspolnego z ta purchawkowa miescina, sprzatales tutaj ulice, przeciez jestes siamowka,
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zapomnijcie o dotacjach z Unii! Po ostatnich zagraniach pissowskiej hołoty z budżetem nie będzie juz dotacji !
  @tomasz_5_2010 Jak nie wpłacimy do UE i nie zatrudnimy firm z UE przy realizacji unijnych inwestycji to zyskamy minimum 80%. Przecież to GW donosiła, że z każdej zainwestowanej ze środków UE złotówki 80% wraca do krajów, które tej "pomocy" udzieliły.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nareszcie właściwe proporcje. I decyzja czysto merytoryczna!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0