Więcej
  Komentarze
  nie ma sensu zajmować się Toruniem Jest to najbardziej megalomańskie miasto w Polsce. Aby zabłysnąć w kraju może się jeszcze bardziej zapożyczyć, aby np wprowadzić Elanę do ekstraklasy za trzy lata. Niech wszyscy podziwiają. A może do tego nowy stadion piłkarski za kilkaset milionów? Dzisiaj Toruń tonie w długach, będzie jeszcze gorzej. Już teraz w Toruniu przestało spadać bezrobocie (ewenement w kraju). Kto je spłaci?
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  Futsal, laskarze kto z kibiców chodzi na te dyscypliny sportu. Jest ich tak mało , że nie widać na trybunach. Dziennikarzu nie ośmieszaj się.
  @wiemar 01 pewnie tyle ile na ping-ponga
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  A redaktorzy muszą pisać jak im prezydenci Torunia dyktują bo inaczej czeka ich bezrobocie.
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  W Toruniu wszystko jest sztucznie nadmuchanym balonem z budżetu państwa. Wystarczy szpilka i balon trzaśnie.
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  Panie Borakiewicz napisz jakie to efekty sportowe na Olimpiadach ,Mistrzostwach Świata i Olimpiadach mają oba miasta .Swieży przykład Olimpiada w Rio -Bydgoszcz 3 medale -Toruń -0000000!!!!!!!!!.Jakie to sukcesy ma Toruń w sporcie międzynarodowym poza polskim podwórkiem ? Może Pan Borakiewicz napisze coś Łodzi ,Warszawie i Poznaniu.Ileż to zespołów w najwyższych ligach mają w/w miasta.I co Warszawa ,Poznań wstydzą się ,że powiatowy Toruń jest kolejną,, stolicą tym razem-sportową'' ? Do szczęcia brakuje jeszcze im STOLICY POLSKI. Bo stolicą absurdów to miasto jest od dawna. PANIE BORAKIEWICZ NIE PISZ PAN GŁUPOT ,BO SIĘ OŚMIESZASZ
  @byd13 Brawo, tak trzymać
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Oczywiście redaktorzyna zapomniał dodać, że połowa awansów toruńskich drużyn nie została uzyskana w sportowej walce, tylko kupiona za kasę, za mamonę, co na moje chwały toruńskim grajkom nie przynosi!
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  A co nas obchodzą torunianie?
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  panie redaktorze ,gdzie pan sie uczył dzienikarstwa ,bydgoszcz 33 medale olimpijskie a torun 1 medal a pan próbujesz te miasta postawic na korzysc torunia,,,do szkoly uczyc sie prawdziwego dziennikarstwa,,,po dziennikarz po dobrej szkole nigdy by takiego tytułu nie zamiescił skoro jest 33-1 ,,,,nic dziwnego bydgoszcz jest daleko za poznaniem,gdanskiem,wroclawiem
  już oceniałe(a)ś
  4
  0