Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Remont cieszy, zwłaszcza zamknięcie ruchu, ale do pełni szczęścia brakuje tylko pozbycia się tych przeczących historii rynku jezdni, by stworzyć naturalny, wygodny plac na pieszych.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  ok, ok, ok... może być. kiedy wreszcie Trasa Uniwersytecka??? Zabrakło rozumu w negocjacjach z tartakiem???
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  PO co to komu??? Łysy śliski plac. Kawiarenki od pażdziernika do kwietnia nie istnieją POd parasolami. Przechodnie będą się ślizgać na wypolerowanym marmurze, ŁAMAĆ NOGI I WYBIJAĆ ZĘBY za 18 000 000 zł, a mieszkańcy reszty Bydgoszczu za karę za niegłosowanie na Gargamela będą potykać się na dziurawych chodnikach na wielu kilometrach innych ulic, które za 18 ooo ooo zł można by wyremontować zamiast chorej wizji POkomonowskiego Ratusza. Mamy nadzieję, że Radni PiS i innych partii ZABLOKUJĄ TĄ CHORĄ INWESTYCJĘ I MARNOTRAWIENIE PIENIĘDZY PODATNIKÓW. Kiedy wreszcie będzie DOBRA ZMIANA i referendum ws usuniecia niedobitków POkemonów z Ratusza??? PS - kto projektował te zmiany, za ile ????? Mamy prawo wiedzieć. Pozdrawiam --- w Bydgoszczu jest nowa gra ---ŁAP NIEDOBITKI POKEMONÓW !!!!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Wstrętny łysy plac "ozdobiony" jakimiś kwadratowymi klockami. Ohyda.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Brawo Brawo wkoncu zmiany !!
  już oceniałe(a)ś
  2
  3
  oddajcie swoje pensje i przemyślcie to, sny o podszyte biedą !!!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  Przecież to jest betonowa pustynia! Nikt już tak nie urządza przestrzeni publicznej od lat! Chcecie w Bydgoszczy powtórki z Włocławka? Autorzy projektu rzekomo postulują zwiększenie zieleni, natomiast w rynku nie ma ANI JEDNEGO DRZEWA ANI KRZEWU (z wyjątkiem tych w miejscu zachodniej pierzei). Ogólnie nuda i łysy plac: latem skwar, zimą hulający wiatr.
  już oceniałe(a)ś
  2
  6
  Już się w du_pach poprzewracało magistratowi. Czyli przerost formy nad treścią. Marmury na Starym Rynku, a od super dziur na ulicach Saperów i Smukalskiej plomby z zębów wypadają.
  już oceniałe(a)ś
  4
  8