Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Super, że zmieniają się dworce, tabor, jest coraz lepiej i to zachęca do podróżowania koleją. Fakt, że przed nami jeszcze sporo do zrobienia, ale jest już inaczej znacznie lepiej.
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  dobrze jest! mamy nowoczesne, estetyczne i funkcjonalne gmaszysko :)
  @weys Ze stopniem przy wejściu - w ramach usuwania przeszkód dla niepełnosprawnych:-)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Mam takie marzenie, podjechać samochodem pod dworzec PKP, zaparkować go na publicznym DWORCOWYM a nie miejskim parkingu i wsiąść do pociągu. Lecz parking to może kiedyś będzie i nie koniecznie dworcowy, bo miasto szuka kasy wszędzie. Jeżeli buractwo magistrackie czegoś nie rozumie, to zaraz wytłumaczę. Jeżeli mam zapłacić za parking u jakiegoś szwagra magistrackiego buraka przed dworcem na dobę i do tego wykupić bilet na pociąg, to się to już zupełnie nie opłaca. Taniej do Łodzi i z niej wrócić do Bydgoszczy będzie pojechać samochodem. Zapewne Urząd Miasta będzie zastanawiał się jak rozłożyć koszty, DWA bilety i kody na nich powinny uwiarygodnić pasażera PKP że jest zwolniony z opłaty parkingowej.
  @hens Nie zapomnij o opłacie autostradowej, hehe. Pytanie tylko: dlaczego ty masz mieć darmowy parking pod dworcem, a inny darmowego tramwaju do dworca już nie?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @ax222 1/ Aby dojechać do Łodzi np. nie muszę korzystać z "autostrad" he he 2/ A co do darmowych przejazdów, to mam darmową komunikacje w Bydgoszczy. Ciężko było tego dotrwać, ale doczekałem się emerytury 950zł, ale i czegoś miłego od tego restrykcyjnego systemu. Starość gó...ana i radość komunikacyjna. HE HE Tak że nie dziw się gdy patrzę bykiem na dobową opłatę parkingową (haracz) w wysokości 50zł.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  piekny obiekt klasy premium,ale bydgoszcz miasto metropolitalne zasługuje na piekny dworzec
  @kaszczorek13 Byłeś? Widziałeś? Nie! To co widzisz na zdjęciu to jedynie budynek z kasami i kawiarniami. Prawdziwy dworzec jest pomiędzy peronami. Zapraszam na prawdziwy dworzec a nie stację.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jeszcze jeden drobiazg - w Poznaniu nawet normalnych ławek nie ma i ludzie siedzą na kamiennych parapetach co doskonale widać na zdjęciu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Zapomnieliście o pięknie wyremontowanym zabytkowym dworcu w Bielsku-Białej. A Warszawa Centralna to niezmienna makabra.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  A dworzec w Ciechanowie nie istnieje. Brak szyb i zagrodzony. Nawet nie ma gdzie na pociąg poczekać w normalnej temperaturze podczas mrozu.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Tylko szkoda, że te inwestycje dworcowe jakich mogliby zazdrościć i w dużo bogatszych krajach są często zamiast tego co najważniejsze- remontowania samych linii kolejowych. Nadal na przykład podróż koleją stąd do Krakowa a nawet Szczecina to jak wyprawa na koniec świata.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0