Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Toruński gmach nie jest jakoś specjalnie koszmarny, ale do pięknego również zdecydowanie ni e dorasta. Ambicje były wielkie, architekci z Hiszpanii, kupa kasy, a wyszło średniawo. Co widzę zdjęcia z wnętrza tego budynku, to mam wrażenie, że wystarczy jeszcze zamontować chwyty i będzie największa na świecie hala do wspinaczki. O czy juz zresztą pisałem:)
już oceniałe(a)ś
49
3
hahaha w opinii władz Torunia to rzeczywiście najładniejsza sala w kraju, ba - nie tylko w kraju ;) przecież ta jaskinia zmarnowanych pieniędzy ma dużą szansę na tytuł MakaBryły roku. Szkoda mi tylko bydgoskich filharmoników, bo pod przykrywką remontu FP toruński marszałek złoży im propozycję nie do odrzucenia - przeniesienia na Jordanki. Przyklaśnie temu wszystkiemu p.o. dyrektor z toruńskiego nadania pan Puto...
@seba-76 właśnie napisali, że Jordanki szukają chętnych do testowania akustyki :))) i to chyba nie żart? musimy też podziękować redaktorowi Warcie z Nowości, bo dzięki jego "zaangażowaniu" brakuje już "tylko" 20 tys podpisów do powrotu uczelni medycznej tam gdzie jej miejsce i korzenie ;)
już oceniałe(a)ś
7
1
@seba-76 Człowieku bredzisz, tam żaden filharmonik po pierwszej próbie nie będzie chciał grać, tam akustyka jest do d....
już oceniałe(a)ś
0
0
A gdzie w tym zestawieniu bydgoskie sale: OPERY, FILHARMONII, lub nowo wybudowana wielofunkcyjna hala - CENTRUM TARGOWO-WYSTAWIENNICZEGO w Myślęcinku? Jak więc widać, dla Torunia - Bydgoszcz nie istnieje. Nobla Temu kto wymyśli - jak uleczyć Toruń z pychy i arogancji! (Mariusz z Bydgoszczy)
@mariusz!!! Terapia wsioków z trolluja jest prosta jak koncepcja cepa: wystarczy odiciąć ich zachłanne ryje od bydgoskich pieniędzy i patrzeć z satysfakcją jak zdychają płacąc za pomniki swojej nieuleczalnej megalomanii. Dlatego w żadnych okolicznościach nie wolno dopuścić tych zdeklarowanych złodziei do Metropolii Bydgoskiej.
już oceniałe(a)ś
17
0
@derwitz niech ci matołku jakiś opiekun przeczyta tak ze trzy razy obecną ustawę o metropoliach, może zrozumiesz, że bez Torunia to możecie sobie kapustę zasiać na tych waszych kapuściskach hahaha
już oceniałe(a)ś
0
10
@tortor5 Dobrze by było gdyby udało ci się wreszcie przestać ruszać skórą. Może wówczas nawet taki wiejski tępak by pojął, że Bydgoszcz wg ustawy, o której majaczysz, może utworzyć samodzielną metropolię natomiast twoja zadupiasta wiocha też może: skoczyć Bydgoszczy. I na nic się zdadzą zaklęcia cymbała spod fontanny czy PZPR-owskiego kacyka z metra ciętego.
już oceniałe(a)ś
5
0
Mnie osobiście się ten przybytek nie podoba ani z zewnątrz , ani wewnątrz. Owszem jest to budynek INNY architektonicznie ale to nie znaczy ,że ładny.Są gusta i guściki jeżeli się komuś podoba to OK!
już oceniałe(a)ś
25
1
Na moje Jordanki były porównywane z salami koncertowymi, które były oddawane do użytku w ostatnim czasie, często także finansowane z funduszy UE, więc nie ma co się grzać:)
już oceniałe(a)ś
10
0
Piękny pomnik - symbol toruńskiej megalomanii. Trudno o lepszy.
@semeon też macie ładny pomnik na Starym Rynku, jakie miasto taki pomnik - symbol
już oceniałe(a)ś
2
10
Co tu porównywać, nowy bunkier z nasza Filharmonią, która ma jedną z najlepszych akustyk w Europie. Nie mówiąc o dorobku dziesiątek lat, w dodatku uznana na całym świecie Akademia Muzyczna. To tworzy całość. Tam na razie jest bunkier do wszystkiego, takie trzy w jednym.
już oceniałe(a)ś
2
1
Redaktor zapomniał o przepięknym blaszaku w Myślęcinku.
@buraczyk masz na myśli centrum targowe? Ono ma bardziej zróżnicowaną budowę niż ten betonowy klocek Jordanki:)
już oceniałe(a)ś
9
0
@byfor Nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Sala koncertowa na pewno lepiej będzie wykorzystana niż to Centrum Wystawiennicze w którym psy dupami co najwyżej będą szczekać bo takie zbudowano już tam za Gierka i rozleciało się ze starości. Mnie chodzi o bezsensowne wydawanie dużych pieniędzy.
już oceniałe(a)ś
0
1
@buraczyk Centrum targowe za Gierka, te "kioski" co tam stały? Bredzisz buraku.
już oceniałe(a)ś
0
0