Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  przez ile to jeszcze tygodni zamierzacie wałkować ten sam raport? w dodatku nie wysilając się na jakiś komentarz (chociaż rozumiem że ponad 500 raportu stron to dla dziennikarzy spore wyzwanie intelektualne). Z jednej strony cieszy, że bydgoszczanie nie popadają w samozadowolenie, z drugiej strony sami to niezadowolenie wywołujecie porównując prężnie rozwijające się miasto do wiochy... proponuję przenieść redakcję z ul. Gdańskiej w Bydgoszczy na pl.Teatralny w Toruniu ;) dobrze że od kilkunastu lat nie mieszkam już przy Gdańskiej, bo dzisiaj to wstyd mieć takiego sąsiada
  @seba-76 spal się osle, ulżysz sobie
  już oceniałe(a)ś
  3
  17
  Szlag mnie trafia jak takie coś czytam...
  @bydgoszczanin07 I o to redakcji chodzi.
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Na razie mamy wybór między Dombrowiczem a Bruskim. Pisowcy okazali się nieudacznikami, tam nie ma liderów, tam jest masa. Potrzeba liderów, którzy pokażą się już teraz.
  @doreta Przyszli liderzy przechodzą obecnie szkolenie w toruniu.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  @zintegrowany31 w Toruniu,- piszemy z dużej litery!chłopczyku...
  już oceniałe(a)ś
  5
  11
  @bydgoszczanin_z_lesnej Ale to jest małe miasteczko bo nawet samo metropolią nie może być, musi się dokleić do dużego.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  bydgoszczanie sa bardziej wymagającym społeczenstwem od torunia,mieszkancom torunia wystarczy sie najesc i wyspac i są juz bardzo zadowoleni.Nie tak dawno był sondaż robiony na bezdomnych z warszawy,i zadano im pytanie czy są zadowoleni z zycia,i co chcieliby zmienic w zycu,75%bezdomnych stwierdziło ze są zadowoleni ze swego zycia i nic nie chcą zmieniać?
  już oceniałe(a)ś
  16
  4
  Przecież już parę dni temu o tym pisaliście to o co chodzi. Komu w waszej redakcji zależy na takiej deprecjacji Bydgoszczy i to bezustannej, propagandowej, a często mijającej się z faktami lub naciągającej owe fakty. O co wam chodzi "bydgoska" redakcjo GW. Przenieście się do swojego Torunia, gdzie nie padają żadne słowa krytyki z waszych ust i dajcie bydgoszczanom święty spokój. Nie dość, że mamy wroga za Wisłą to jeszcze V kolumnę u siebie. Z żalem stwierdzam, że tytuł prowadzonego przeze mnie od ponad 3 lat bloga (www.dziwnabydgoszcz.blogspot.com) jest coraz bardziej aktualny.
  @semeon a sam się z Bydgoszcza wyniosłeś!
  już oceniałe(a)ś
  4
  6
  @semeon zamiast płakac publicznie jak ciota, skasuj tego zasranego bloga i bedzie po kłopocie, komunistyczny płaczku.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Miasto rządzone przez nieudolnego kretyna, w którym pracuje się za najniższą krajową. Bydgoszcz wiele lat temu zmieniła się z prężnego ośrodka przemysłowego w obszar taniej siły niewolniczej.
  już oceniałe(a)ś
  26
  15
  Cały region jest słaby w stosunku do sąsiednich, toruń nie jest w stanie go udźwignąć a Bydgoszcz jest margializowana
  już oceniałe(a)ś
  16
  6
  Cieszy mnie ten raport, bo oznacza że skromność i pokora dominują wśród bydgoszczan - są to cechy jak najbardziej pozytywne. Natomiast pycha i zadufanie przeważa u tych mieszkańców, którzy są najbardziej samo-zadowoleni z życia w swoich miastach. (Mariusz z Bydgoszczy)
  już oceniałe(a)ś
  11
  3