Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Panie krawcze bydgoski, nie zawracaj Pan głowy duperelami. Nie wiem, jak Pan, ale ja, słuchając kogoś, patrzę mu w oczy, a nie na rękawy lub na talię.
@fifi bląd, powinieneś patrzeć na rozłożone, puste ręce onenie przynaszą nic, ale chyba mają ochotę coś wynieść Notbene,Bierecki już rąk nie roskłada, bo się boi upuścić tocp nagrabił
już oceniałe(a)ś
13
9
@fifi takie typowo polskie podejście. a potem wycieczka za granicę i się okazuje, że byle taksówkarz we włoszech lepiej ubrany od nas ;) bo skarpeta do sandała taka piękna. patrząc komuś w oczy, można również patrzeć, czy umie się ubrać jak człowiek na poziomie :)
już oceniałe(a)ś
3
3
No i właśnie: nie taki garnitur miał, wino za tanie postawił, stała z prawej a nie z lewej... To są argumenty, wg których propagandziści z GW próbują wybierać Polakom reprezentantów. Pani "al"! Halo! Pobudka! To już nie zadziała.
@zgniot Prawda, chcieliby nas wszystkich zagonic do glosowania na PO i lewice.
już oceniałe(a)ś
8
22
@julia1 Goń się sama,
już oceniałe(a)ś
11
5
...zaś poslugiwanie się polszczyzną typu "Według zasad dress code'u" stanowi świadectwo żenującego ubóstwa umysłowego.
już oceniałe(a)ś
30
9
Kukiz jak lump.
@julia1 Cep bojowy.
już oceniałe(a)ś
10
2
@sówka jak pożar w burdelu
już oceniałe(a)ś
1
0
@julia1 wyglada jak "idź i po wino i weź dwa" ;)
już oceniałe(a)ś
3
0
Korwin-Mikke "(...) powinien zadbać o mniej estradowy (...)" Estradowy? Bardzo delikatnie powiedziane. Klaun cyroowy wyróżnia się od tego pana tym, że klaunuje zupełnie świadomie, a na naszej scenie politycznej świadomym klaunem jest tylko Prezio. Dudadent, nie ma zupełnie świadomości swejśmieszności. Do tego to częstowanie króla Belgów winem za 12 euro, można by wytłumaczyć chyba tylko jako zemstę za to, że jego królewska mość ożenił soę z krewną Komorowskiego, zamiast z córką Chrystusa Króla Polski.
już oceniałe(a)ś
32
14
i to jest temat na pierwszą stronę poważnej gazety? może jeszcze zapytajcie wizażystki kto najgorzej ukrył worki pod oczami albo o kolor skarpetek.
już oceniałe(a)ś
19
4
"a Zandberg pomylił debatę z grillem " Zandberg wyglądał tak jak można by się spodziewać po działaczu lewicowym w każdym kraju tzw. cywilizacji zachodniej. Przyjęło się że lewica taktuje strój formalny z pewną nonszalancją i stawia na wygodę. To nie był obiad u Prezydenta, to była kreacja wizerunku. Zandberg w garniturze spod igły i pod krawatem (i może jeszcze ogolony?) wyglądałby niewiarygodnie i prawdopodobnie widać by było jak źle się w takim stroju czuje. Zresztą moim zdaniem wszyscy wyglądem odpowiadali swoim poglądom i pewnym cechom charakteru - zwłaszcza Kukiz i JKM. Albo np. Piechociński - nuda i konserwatyzm.
@maddy Trafiony komentarz. Zandberg byl autentycznie soba, i tak sie zaprezentowal. Zadnych sziki miki i tanich zalotow do publicznosci.
już oceniałe(a)ś
1
0
VW wlasnie wstrzymalo sprzedaz aut z trefnym silnikiem w calej Europie a w Bolandzie cisza :-)
już oceniałe(a)ś
7
5