Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  szkoda że do tej pory nikt nie wykorzystał dorobku pana Wróblewskiego i nie ma w mieście choćby małej galerii, takiej na wzór Mleczki. Pójdę dalej ;) brakuje pomysłu na zagospodarowanie Młynów Rothera, więc może stworzyć tam nowoczesne, multimedialne, muzeum komiksu polskiego? mamy przecież ogromny dorobek w tej dziedzinie
  już oceniałe(a)ś
  40
  1
  Z perspektywy upływu czasu stwierdzam, że URBAN był naszym najlepszym rzecznikiem. Obecni są, biorą forsę za etat i nie wiem po co? Pomysł z Książkami życzeń i zażaleń też nie był zły, tyle że teraz należałoby stworzyć jakiś urząd nadrzędny w mieście najbliższym. Bo kogo ma się bać facet na swoim sklepie?
  @antrop Ty tak na poważnie czy chorobowo?
  już oceniałe(a)ś
  6
  9
  @antrop Coś ci podpowiem - teraz sklepy są prywatne. Jeśli są do bani, to do nich nie chodź - wtedy zbankrutują i otworzą inny, lepszy. Tak to ktoś wykombinował i sprawdza się nieco lepiej niż książki skarg.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  @antrop bredzisz bo nigdy nie widziałeś DT, któryś z kolei dzień po katastrofie z Czarnobylu, gdzie w Londynie już było po konferencji a Jurek prosto w oczy telewidzów mówi że wszystko w porządku i gitara gra, nic się nie stało
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @antrop Najlepszy bo kłamał i to tak że każdy wiedział że kłamie a on wiedział że inni wiedzą że on kłamie i nie można było tego napisać w gazecie - dzisiaj już można ! W Polsce mamy wolny rynek i żadne książki zażaleń które kurzyły się w sklepach nie są potrzebne bo masz wybór w odróżnieniu od tamtych słusznie minionych czasów - na tym polega wolny rynek sam się kontroluje ! Takich co to z nostalgią wspominają różne " wspaniałe " rozwiązania prl-u dzisiaj nie brakuje tylko dziwne że już o tym że te sklepy były puste jak bęben The Rolling Stones ni wspominają, że był w tych sklepach syf i brud ( pomimo tych wspaniałych książek ) itd... itd.... a psychoza dotycząca kontrolowania wszystkiego donosami też już w paru krajach przerabiano obecnie w Korei płn. !!!
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Ciekawe, które rysunki byłyby aktualne dzisiaj, tylko PZPR trzeba by zamienić na PIS, świnie przy kałuży na obecne świnie przy korytach w spółkach skarbu państwa, towarzysza szmaciaka na towarzysza misiewicza, prezesa Szczepańskiego na prezesa Kurskiego, Gomułkę na Kaczyńskiego, Ministra Tejchmę na ministra Glińskiego, premiera Jaroszewicza (nic nie mógł bez I sekretarza) na premier Szydło (też nic nie może bez I sekretarza), dziennika telewizyjnego nie trzeba na nic zamieniać bo dzisiaj dziennik wieczorny podlega jednej partii tak samo jak w PRL. Tylko ministra obrony mamy dzisiaj po byku. Wczoraj przez cały dzień biegał wstrząśnięty, bo odkrył, że w Smoleńsku Putin rozmawiał z Tuskiem. Przez 6 lat nikt mu o tym nie powiedział! Nawet Misiewicz mu o tym nie doniósł. Prawie sraczki dostał z tego powodu, zapewne. Dzisiaj Macierewicz ustalił, że Rosja dostała Mistrale za złotówkę. No i znowu Macierewicz jest wstrząśnięty, prawie jak Rambo pod napięciem. Wstrząśnięty Macierewicz w komiksie o kapitanie Żbiku - to dopiero byłby hicior!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Autor wpisywał się w politykę tamtych czasów. Krytykować można było na poziomie kierownika sklepu, bumelanta, szatniarki, babci klozetowej. Nigdy nie miał odwagi skrytykować władzy, PZPR, Goebbelsa-Urbana, rzeźnika Jaruzelskiego i całego systemu opresji... Taka dozwolona przez PZPR krytyka....i nic więcej... Dla wyznawców starego reżimu sztuka, dla mnie tylko pewne świadectwo epoki. na szczęście minionej.
  @socjolog12 z racji tego że istniał urząd cenzora, nikt by mu tego nie wydrukował...
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  @socjolog12 To tak jak w ZSRR - konstytucja gwarantowała wolność słowa, ale nic nie było napisane o wolności po słowie ;)
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  @socjolog12 To tak jak teraz. Tylko KC PZPR zmienił się na Epidiaskop. Każda próba krytykowania tych bydlaków, to przestępstwo karne "obraza uczuć religijnych".
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  PO to największa hańba i wstyd Polski. Obudźcie się ludzie zanim ta sitwa całkowicie zadłuży/sprzeda ten kraj.
  @poldis Jedyna sitwa to PiS-SKOK'i-pisowskie media.
  już oceniałe(a)ś
  37
  7
  @poldis Polska jest rozdarta wewnetrznie podobnie jak przed rozbiorami. Obie partie walcza o zwyciestwo, swoje zwyciestwo a nie Polski i polakow. I jedni i drudzy sa zli.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  @poldis satyryczne rysunki rodem z PRLu, a tu komentarze rodem z "katolickiego głosu w twoim domu" :) koledze chyba się zakładki w przeglądarce pomyliły :) zalecam profilaktyczne badania w przychodni psychiatrycznej...
  już oceniałe(a)ś
  22
  2
  @gianniriccardo Gruba Kreska to byla zdrada Polski. Okragly Stol to zdrada Polski.
  już oceniałe(a)ś
  0
  4
  @strikep To miej pretensje do Jarosława Polskezbawa. To kartofle smolenskie piły wódkę z komuchami przy Okrągłym Stole, a teraz udają "niemca".
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @poldis niech PISLAM zwycięża !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @poldis Kiedy to PiSałeś? Rok temu? Teraz jest pazdziernik 2016 i Obudz sie TY OiSdzielcu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0