Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Sowa jest niezły, ale chyba nie jadles lodow z "przejscia" (miedzy ul.Gdanska a parkiem, na wysokosci BWA). Tlumy od rana do wieczora najlepiej swiadcza o jakosci i smaku tamtejszych lodow. Osobiscie uwielbiam smaki Dakłas, Ciasteczkowe, Krem Neapolitański, Whisky, Rafaello. Odkad ta lodziarnia istnieje, lody znikad wiecej mi nie smakuja.
  @seahorse1 Jadłem i mi nie smakują. Ja wole lekkie i kwaśne... a te wszystkie, które wymieniasz są ciężki i słodkie i tak też odbieram tę lodziarnię. Także kwestia gustu.
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  Jeszcze parę lata temu na Placu Piastowskim były najlepsze lody w Bydgoszczy. Teraz z roku na rok i smak gorszy i cena do wielkości jakaś taka nieadekwatna...Szkoda, bo to lody mojego dzieciństwa.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Artykuł żenujący, bo - jak wiadomo - o gustach się nie dyskutuje. Można sprawdzić jakość lodów i sposób podania, ale na tym pierwszym trzeba się trochę znać. Sama miłość do słodyczy nie wystarczy. Ja bezwzględnie preferuję Katarynkę, bo przynajmniej widzę, jakie dodatki smakowe stanowią część mojego loda. Jak chcę lody orzechowe, to widzę jakie orzechy zostaną użyte, i że nie jest to jeden orzeszek z kupą sztucznych aromatów i barwników. Kupując piękne udekorowane i kolorowane lody w "tradycyjnych" lodziarniach mam tylko pewność, że chemii i sztuczności (no i nadmiaru cukru) w nich nie zabraknie.
  już oceniałe(a)ś
  6
  9
  Najlepsze lody ma Sowa - według mnie smak to słony karmel, sernik z truskawkami i ciasteczkowe. Staropolska kiedyś próbowała dorównać w lodach Sowie ale nic z tego nie wyszło, przez małe gałki u Sowy jak nałożą to hoho, no i smaki jak napisał testujący rozwadniają teraz lody pełno kryształków wody w nich. Staropolska nie wiadomo czemu zrezygnowała z najlepszego smaku jaki mieli ( szarlotka) została im jeszcze pistacja dobra i czekolada ze śliwką ale bardzo rzadko już maja w ofercie.
  @adkrawczyk CHYBA ODWROTNIE HAHAHA
  już oceniałe(a)ś
  1
  0